تبلیغات متنی
چاپ پرچم ، چاپ پارچه
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
رابط ADWORDS جدید برای بازاریابان چه معنی دارد؟

تبليغات

آرشيو مطالب

امكانات ديگر

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 2
  بازدید دیروز : 15
  هفته گذشته : 17
  ماه گذشته : 17
  سال گذشته : 71
  بازدید کل : 650
  کل مطالب : 36
  نظرات : 0

رابط ADWORDS جدید برای بازاریابان چه معنی دارد؟

رابط AdWords جدید چیزی بیش از یک به روزرسانی بصری در طرح AdWords موجود است: این یک بازسازی کل از پایین به بالا است. در این پست خواهید فهمید که چه چیزی در رابط کاربری جدید ارائه شده است و می دانید که چرا بازاریابی همراه اول برای موفقیت در حرفه دیجیتال شما مهم است.

اولین چیزها ، رابط کاربری جدید عالی است ، واقعاً عالی است ، اما همیشه اینگونه نبود. گوگل از زمان آخرین تعمیرات اساسی واسط کاربری (UI) خود در سال 2012 - یک عمر قبل در دنیای بازاریابی دیجیتال ، چیزهای زیادی را از بازخورد تبلیغات و روندهای سریع مصرف کننده آموخته است ، به ویژه در محدوده میکرو لحظه های تلفن همراه!

امروز می توانیم ببینیم که تاریخ رابط کاربری جدید AdWords در سال 2016 ریشه دارد وقتی گوگل اعلام کرد تعدادی تغییر در این پلتفرم وجود دارد. قابل توجه ترین آنها معرفی تعدیل پیشنهادات موبایل ، دسک تاپ و تبلت بود. این امر به تبلیغ کنندگان این امکان را می دهد که مجدداً هزینه های دستگاه خود را کنترل کنند (از آنجا که با معرفی کمپین های پیشرفته در سال 2013 ، هدف قرار دادن دستگاه چنان بی رحمانه از ما دور شد ) و AdWords را به عنوان یک پلتفرم تلفن همراه اول در یک دنیای چند وسیله ای قرار داد.

و این دقیقاً مربوط به این رابط کاربری AdWords جدید است: اولین بازاریابی دیجیتال موبایل برای جستجو ، فیلم و نمایش.

بازاریابی دیجیتال موبایل اول چیست؟

اولین سؤالی که ممکن است شما داشته باشید این است: بازاریابی همراه اول چیست و چرا برای من مهم است؟ مصرف کنندگان به طور فزاینده ای برای حل و فصل حالات خاص نیاز به تلفن یا دستگاه های هوشمند خود روی می آورند ، به عنوان بازاریاب های دیجیتال ، ما باید با پیام مناسب در متن مناسب در آنجا باشیم تا به حداکثر برسیم که می توانیم برای مصرف کنندگان اضافه کنیم. به اینها میکرو لحظه ها گفته می شود .

لحظه ای خرد وقتی می خواهید که فوراً بدانید یا کاری انجام دهید. این یک روند مصرف کننده نسبتاً جدید است که با گسترش دسترسی به اینترنت تلفن همراه برجسته شد. با موبایل می توانیم فوراً محصولات را جستجو کنیم ، یک فیلم را تماشا کنیم یا در هر زمان و هر مکان سؤالی بپرسیم - نیاز به کامپیوتر برای برآورده کردن این حالت های نیاز را حذف می کنیم.

در سالهای اخیر ، این تغییر چشمگیر در رفتار مصرف کننده ، نقطه مهمی را ایجاد کرد که حاکی از افزایش برجسته جستجوی تلفن همراه و کاهش جستجوی دسک تاپ بود. در حالی که AdWords به تبلیغ کنندگان امکان نوشتن تنها تبلیغات موبایل ، کلیک کردن برای تماس با تبلیغات (از جمله برنامه افزودنی مکالمه ) و تنظیم پیشنهادات تلفن همراه را می دهد ، این ویژگی ها فقط برای رسیدگی به الزامات یک کمپین PPC در یک چشم انداز مصرف کننده اول از طریق ، به برخی از راهها رفتند.

با این حال ، ادغام AMP ( صفحات شتاب یافته موبایل ) به عنوان گزینه صفحه فرود برای مخاطبان تلفن همراه در رابط کاربری جدید ، این امکان را به تبلیغ کنندگان می دهد که بهترین تجربه ممکن در زمینه موبایل را از کمپین های بازاریابی خود ارائه دهند. بسیاری از کاربران AdWords می گویند که عملکرد پیرامون فیلم موبایل ، نمایش در برنامه و نمایش تلفن همراه در شبکه نمایشگر Google در سالهای اخیر نسبت به سیستم عامل های بومی تلفن همراه مانند فیس بوک به نوعی تنبل به نظر می رسد. تا به حال.

موارد جدید را در UI AdWords جدید ببینید

اولین چیزی که در مورد رابط AdWords جدید متوجه خواهید شد این است که همه چیز متفاوت به نظر می رسد! تفسیری که می دانم ، اما منظورم همه چیز است. زبانه های منو برای سطح تبلیغات شما (گروه های تبلیغاتی ، کلمه کلیدی ، تبلیغات و برنامه های افزودنی) در سمت چپ صفحه و - در پیچ و تاب سبک Demolition Man - آنها اکنون در سه نقطه زندگی می کنند (ما در مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد سه نقطه بعد)

بارزترین و قابل توجه ترین تفاوت در رابط تغییر رنگ است. AdWords اکنون با رنگ مشکی پیچیده ای همراه است ، هنگام خیره کردن بشکه از کمپین های جستجوی آهسته ، چشم ها را آسان تر می کند و سعی می کند کمی از آب میوه را از ترافیک شما بیرون بکشد! بنابراین ، می خواهید رابط AdWords را در عمل مشاهده کنید؟ نگاهی به این تظاهرات ویدیوی 5 دقیقه ای و پیشرفت های آن بیندازید:

بنابراین این یک مرور کلی از تغییرات سطح سطح است ، در مورد آجیل و پیچ های UI جدید چیست؟ بیایید حفر کنیم!

تجسم داده ها

درک چگونگی و هنگامی که مصرف کنندگان شما به جستجوی کلمات کلیدی شما می پردازند ، با تبلیغات صفحه نمایش شما ارتباط برقرار می کنند یا به تماشای پیش نمایش های ویدیویی شما اجازه می دهد تا بازاریاب های دیجیتالی تجربه های بازاریابی PPC ، YouTube ، Google Display Network را که کاربران می خواهند در میکرو لحظه های خود ایجاد کنند ، ایجاد کنند.

در گزارش دیجیتال ویدئوی سال 2015 و گزارش مصرف کننده متصل ، Accenture نشان داد 87٪ از مصرف كنندگان بیش از یك دستگاه از یكدیگر استفاده می كنند و بر اهمیت درک رفتار افراد مورد نظر و استفاده از personas خریدار برجسته می كنند ( راهنمای رایگان ما را بخوانید) در مورد نحوه تعریف personas خریدار شما ). تمرکز روی این امر به مارک ها و مشتریان امکان می دهد تا بیشترین ارزش را به یک تجربه مصرف کننده به طور فزاینده چند صفحه ای اضافه کنند.

87٪ از مصرف کنندگان بیش از یک دستگاه به طور همزمان استفاده می کنند.

با ارزش ترین نتیجه نحوه ارائه این داده ها است. با استفاده از ابزارهای جدید گزارشگری تجسم ، داده ها می توانند به راحتی با تیم ، رئیس و یا مشتریان خود تفسیر و به اشتراک گذاشته شوند تا به شکل گیری تصمیمات مهم بهینه سازی که بیشترین تأثیر را در ROI و عملکرد شما داشته باشد ، کمک کنند.

. با استفاده از ابزارهای جدید گزارش دهی ، داده ها می توانند به راحتی با تیم ، رئیس و یا مشتریان خود تفسیر و به اشتراک گذاشته شوند تا به تصمیم گیری های بهینه سازی مهم که بیشترین تأثیر را در ROI و عملکرد شما داشته باشد ، کمک کنند.

در حالی که پایان روزهای خرد کردن شماره را در جدولهای Excel یا جدول محوری بی پایان پایان نمی دهم ، ویژگی های گزارش دهی در برگه "نمای کلی" جدید ، که جایگزین تب "صفحه اصلی" در رابط اصلی (جایگزین خوب)! ) ، علاوه بر کاربر پسند بسیار خوبی است که باعث صرفه جویی در وقت و نتایج بسیار بهتر می شود.

آیا عملکرد AdWords تغییر کرده است؟

اصلا. این همچنان کمپین ها ، گروه های تبلیغاتی ، کلمات کلیدی ، نوع مطابقت ، تبلیغات و مخاطبان است. همه چیزهایی که تاکنون درباره AdWords آموخته اید دقیقاً یکسان است. اصول جستجو و نمایش (از جمله کمپین های ویدیویی) در کوچکترین تغییر نکرده اند.

جز...

به جز چه؟ از نزدیک نگاه کن. همه چیز را از دست پلیس می بینید؟ درست است ، جستجو با انتخاب گزینه دیگر نیست! این نوع کمپین خوشبختانه در این به روزرسانی AdWords مرتباً مرتباً مرتع و مرتع شده است و بازاریابان جستجو در همه جا از مرگ آن به عنوان گزینه کمپینی خوشحال شده اند. ویژگی های کنترل نشده ، هدفمند مخلوط آن منجر به نتایج وحشتناک برای کسانی شد که جرات استفاده از آن را برای مدت طولانی داشتند. و سرانجام ، این مرا به سه نقطه می رساند.

سه نقطه

این بهترین دوست جدید شما است که دارای برجسته ترین ابزارهای AdWords است. كتابخانه مشترك ، اقدامات عمده ، صدور صورتحساب و راه‌اندازي و يك دكمه هراس براي بازگشت به رابط AdWords قديمي ، همه در اين سه نقطه فراموش شده قرار دارند.

رابط AdWords جدید 2017 را تغییر می دهد.

تمام ابزارهای موردعلاقه شما برای اندازه گیری ، آزمایش و بهینه سازی کمپین های شما در اینجا قرار دارند که در این سه نقطه کوچک قرار دارند. برای کاربران با تجربه و جدید AdWords ، چیدمان و ارائه گروهی ابزارها باعث می شود که یک لایه ظریف از درک به دلایلی که ممکن است هنگام مدیریت کمپین های خود از این گزینه ها استفاده کنید ، می شود ، بنابراین در سه نقطه تغییر دهید. بخش اساسی موفقیت شما به عنوان یک بازاریاب جستجو!

آیا این است؟

نه بیشتر وجود دارد!

این بروزرسانی اولین قدم در یک روند پیشرفت گسترده تر است ، با استفاده از Google Analytics امکان جابجایی بیشتر و ادغام بیشتر بین AdWords ، Google Optimize و Surveys 360 حذف شد.

رابط AdWords جدید یک گام مهم برای پاسخگویی به نیاز مدیران جدید و فصلی AdWords در دنیای همراه اول است. این مدیر تبلیغات فیس بوک با ظاهر و ظاهر شیک خود رقیب می کند و با تجسم مهمترین داده های خود در قالب های گزارش دهی بسیار در دسترس ، باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. علاوه بر این ، قبل از اینکه همه چیز به طور خودکار جابجا شود ، می توانید به صورت دستی به رابط AdWords جدید ارتقا دهید.

سرانجام ، اگرچه این به روزرسانی جالب و چشمگیر است ، اما اصول اساسی عملکرد AdWords تغییر نکرده است و با ادغام های عمیق تر مجموعه های بازاریابی گوگل ، تبلیغ کنندگان اکنون قادر به مشاهده 360 مورد از مخاطبان خود هستند و داده های بخیه را مانند گذشته - اما این موضوع برای پست وبلاگ آینده است. در ضمن از رابط کاربری AdWords جدید لذت ببرید و در نظرات زیر به ما بگویید که درباره آن چه فکر می کنید.

با داشتن تخصص در زمینه ایجاد ، مدیریت و اجرای استراتژیهای پیشرفته بازاریابی جستجو با استفاده از تکنیک های AdWords ، PPC ، صفحه نمایش و بازاریابی تنها در 30 ساعت به یک متخصص معتبر بازاریابی جستجو تبدیل شوید!


برچسب ها : ,
نوشته: حدیث | تاریخ: دوشنبه 10 شهريور 1399 |

تبليغات

درباره ما


POWERED BY
BLOGTEZ.COM
تمامي حقوق در انحصار اين وبگاه ميباشد و هرگونه كپي برداري غير مجاز و شرعا حرام است. طراحي شده توسط : آرياتمپ