تبلیغات متنی
چاپ پرچم ، چاپ پارچه
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
نمایه سازی موبایل اول: معنای سئو چیست؟

تبليغات

آرشيو مطالب

امكانات ديگر

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 8
  بازدید دیروز : 0
  هفته گذشته : 8
  ماه گذشته : 8
  سال گذشته : 62
  بازدید کل : 641
  کل مطالب : 36
  نظرات : 0

نمایه سازی موبایل اول: معنای سئو چیست؟

ما در دنیایی بهم پیوسته زندگی می کنیم که احساس می کند تلفن های هوشمند در همه جا وجود دارند. با افرادی که در هر نوبت در صفحه نمایش خود گنجانده شده اند.

در ایالات متحده ، انگلیس و کانادا ، به اسم چند دستگاه دستگاه همراه ، بیش از 60٪ کل ترافیک اینترنت را شامل می شود. در حقیقت ، استفاده از اینترنت موبایل در سال 2014 از استفاده دسک تاپ فراتر رفته است . با توجه به این آمار ، جای تعجب ندارد که گوگل به سمت نمایه سازی تلفن همراه اول حرکت می کند .

حال ، ممکن است از خود بپرسید: اول نمایه سازی موبایل چیست؟

این به سادگی راهی است که ربات های نمایه سازی Google ، که به عنوان عنکبوت نیز شناخته می شوند ، وب را خز می کنند. تاکنون تأکید بر استفاده از اینترنت دسکتاپ بود ، به این معنی که این رباتها به نسخه های رومیزی صفحات وب اولویت می بخشند. اکنون ، آنها ضمن خزیدن وب ، محتوای بهینه شده موبایل را در اولویت قرار می دهند.

آیا رتبه بندی صفحه تأثیر و سئو تغییر می کند؟

احتمالاً اگر از یک سایت پاسخگو استفاده می کنید و یا نسخه موبایل بهینه سازی شده آن را به درستی انجام می دهید ، در صورت وجود باید تغییر کمی ببینید.

گوگل برنامه های خود را برای اول نمایه سازی موبایل در نوامبر 2016 اعلام کرد و آنها به تدریج آن را در طول سال 2017 اجرا می کنند. در حال حاضر آزمایش انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که کیفیت تجربه کاربر و نتایج جستجو به دلیل این تغییر فهرست بندی تحت تأثیر قرار نمی گیرد . همانطور که Doantam Phanof از وبلاگ وب مستر گوگل گفت :

ما می دانیم که این یک تغییر مهم در نمایه سازی ما است و آن را جدی می گیریم. ما در ماههای آینده با دقت و در مقیاس کوچک آزمایش خواهیم کرد و وقتی اطمینان داریم که تجربه کاربر خوبی داریم ، این تغییر را اعمال خواهیم کرد. "

اگرچه ممکن است روی سطح ساده به نظر برسد ، مسئله اصلی در انتقال به نمایه سازی موبایل اول این است که سایت های دسک تاپ بسیار طولانی تر از سایت های موبایل بوده اند و میزان ابرداده برای موبایل به اندازه کافی نیست. به عبارت دیگر ، وب تلفن همراه به دلیل شروع سرعتی که دسک تاپ داشته است ، از محتوا و پیوندهای بسیار کمتری برخوردار است.

در اصل ، Google باید سیگنال ها و معیارهای جدیدی را ایجاد کند که قصد دارد این شکاف را پر کند تا یکپارچه سازی این تغییر انجام شود. مثال خوب این فرآیند اندازه گیری سرعت جدید صفحه است که برای سایت های تلفن همراه برنامه ریزی شده است - سرعت صفحه دسک تاپ مربوط به موبایل نیست.

چگونه باید برای نمایه سازی تلفن همراه اول آماده شوم؟

اول از همه ، Google قبلاً روی به روزرسانی های موتور جستجوی دوستانه برای موبایل تمرکز کرده است ، بنابراین این حرکت فقط آن را رسمی تر می کند. اگر تاکنون وبلاگ ها و سایت های خود را برای موبایل بهینه نکرده اید ، عملکرد سایت شما رنج می برد.

حال ، در مورد راه حل ، اولین و واضح ترین پاسخ بهینه سازی برای موبایل است. چندین مرحله وجود دارد که می توانید برای این کار بردارید. ساده ترین راه برای بهبود وب سایت و عملکرد آن استفاده از یک طراحی پاسخگو است - یک رویکرد پویا به نحوه نگاه وب سایت شما بسته به اندازه صفحه نمایش ، وضوح تصویر و سیستم عامل.

این یک تحول جدید نیست و اکثر سیستم عامل های CMS مضامین پاسخگو و طرح بندی ارائه می دهند. علاوه بر این ، شما ابزارهای ساده ای در اختیار خود دارید تا بتوانید سایت شما از نظر موبایل مناسب باشد یا خیر.

البته ، شما هنوز هم می توانید از نسخه های جداگانه وب سایت خود استفاده کنید یا حتی از یک سایت دسک تاپ استفاده کنید ، زیرا الگوریتم جدید آن را به خوبی فهرست می کند ، اما به دلیل عملکرد ضعیف موبایل ، می تواند در SERP ها مشخص شود.

بنابراین ، به غیر از تغییرات عمده در طراحی ، چه کار دیگری می توانید برای بهبود رتبه و سئو خود انجام دهید؟

از داده های ساخت یافته استفاده کنید

داده های ساختاری شده ، مارک سازی در صفحه است که به خزندگان اجازه می دهد تا به طور کامل درک کنند که وب سایت شما درمورد چیست. همچنین موتورهای جستجوگر را قادر می سازد قطعه های ثروتمندی را در نتایج جستجو تولید کند و به طور بالقوه وب سایت شما را در نتایج SERP بالا ببرد. سازه اطلاعات ابزار تست یک ابزار رایگان از گوگل است که اجازه می دهد تا شما به اعتبار و آزمون داده ها در وب سایت های ساخت یافته است.

اگرچه مهم است ، این داده های ساخت یافته را می توان از نسخه موبایل سایت شما حذف کرد تا سرعت سایت افزایش یابد و به فهرست بندی اول موبایل بپیوندد.

اگر سایت شما فقط یک نسخه دسک تاپ دارد که در کنسول جستجو تأیید شده است ، حتماً سایت موبایل خود را اضافه کرده و تأیید کنید. همچنین توصیه می شود از یک ابزار تست robots.txt استفاده کنید تا ببینید آیا سایت تلفن همراه شما از نظر Googlebot (نمایه گوگل یا عنکبوت) سالم است؟

محتوا

در حالی که این یک تغییر اساسی است ، اما هنوز هم روش استاندارد برای تولید محتوای دوست داشتنی برای SEO کاربرد دارد.

چند نکته اساسی وجود دارد که می توانید از نظر تجربه کاربر ، به محتوای خود بپردازید که می تواند عملکرد تلفن همراه شما را بهبود ببخشد. در اکثر موارد مربوط به هیچ تکنیکی خاص نیست ، بلکه اینکه درباره محتوای خود چگونه فکر می کنید .

یکی از اولین سؤالی که باید از خود بپرسید این است: آیا مرور وب سایت خود بر روی دستگاه تلفن همراه تجربه خوبی است؟

مطمئناً ، مقالات طولانی و آموزنده از اهمیت برخوردار هستند ، اما آن 5000 مقاله کلمه ای می تواند واقعاً برای تلفن های هوشمند نگران کننده به نظر برسد. استفاده از پاراگراف های کوتاه با فضای سفید زیادی باعث می شود مطالب شما وقتی که برای اندازه های کوچکتر صفحه نمایش کاهش می یابد ، خواندن آن آسان تر شود.

همچنین باید فکر کنید که کپی خود را با تصاویر و اینفوگرافیک ها خراب کنید. محتوای ویدیویی و صوتی نیز در تلفن همراه بسیار عالی عمل می کنند ، زیرا مرورگرهای بی تاب برای خواندن متن متن به هم نمی آیند. با تغییر محتوا در یک صفحه وب ، خواه فیلم یا صوتی ، به بیشتر کاربران و همچنین تشویق عنکبوت برای خزیدن سایت خود متوسل می شوید.

آینده چه چیزی را حفظ می کند؟

برای هر کسی که دنباله های سئو را دنبال کند ، ایندکس شدن اولین موبایل در واقع خبری نیست. گوگل سالهاست که روی افزایش و بهبود تجربه موبایل تمرکز دارد.

به روزرسانی های خاص تلفن همراه به آرامی در حال تغییر چشم انداز آنلاین است. معرفی AMP (صفحه های شتاب موبایل) به کاربران این امکان را می دهد تا با سرعت بسیار بهبود یافته به مطالب شما دسترسی داشته باشند و پخش برنامه به شما امکان می دهد از برنامه ها استفاده کنید بدون اینکه در واقع آن را در دستگاه خود بارگیری کنید.

خوشبختانه ، بهبود وب سایت شما برای نمایه سازی تلفن همراه اول برای متوسط فروش دیجیتال پیچیده نیست. به سادگی بر ایجاد محتوای عالی تمرکز کنید و تجربه کاربر را در مرکز تمام تغییراتی که در دسک تاپ و سایت های تلفن همراه خود ایجاد می کنید ، حفظ کنید.

در نهایت ، بهینه سازی وبلاگ شما برای موبایل امری عادی است زیرا اکثر مخاطبان شما به آرامی در آنجا مهاجرت می کنند و تغییر چندانی در روند بازاریابی در چند سال گذشته مشاهده نمی شود.


برچسب ها : ,
نوشته: حدیث | تاریخ: دوشنبه 10 شهريور 1399 |

تبليغات

درباره ما


POWERED BY
BLOGTEZ.COM
تمامي حقوق در انحصار اين وبگاه ميباشد و هرگونه كپي برداري غير مجاز و شرعا حرام است. طراحي شده توسط : آرياتمپ