تبلیغات متنی
چاپ پرچم ، چاپ پارچه
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
مهارت های بازاریابی سنتی که هنوز باید استفاده کنید

تبليغات

آرشيو مطالب

امكانات ديگر

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 2
  بازدید دیروز : 0
  هفته گذشته : 2
  ماه گذشته : 2
  سال گذشته : 56
  بازدید کل : 635
  کل مطالب : 36
  نظرات : 0

مهارت های بازاریابی سنتی که هنوز باید استفاده کنید

حتی اگر هنوز یک فرزند خواننده نیستید ، بدون شک از میزان تسلط دیجیتال در سازمان ها و صنایع آگاه خواهید بود. 81٪ از خریداران قبل از خریدهای بزرگ تحقیقات آنلاین انجام می دهند ، در حالی که 51٪ از کاربران گوشی های هوشمند هنگام جستجوی تلفن های هوشمند خود ، شرکت یا محصول جدیدی را کشف کرده اند. از آنجا که سازمان ها به مزایایی که دیجیتال می تواند به همراه داشته باشد اذعان می کنند ، آنها همچنان به اختصاص بخش فزاینده ای از بودجه بازاریابی خود به کانال های دیجیتالی ادامه می دهند.

این برای بازاریابی سنتی چه معنایی دارد؟ در گزارش مهارت های دیجیتال 2016 ما ، یک نظرسنجی نشان داد که 40٪ از متخصصان بازاریابی انگلیس در مورد امنیت شغلی خود ابراز تردید می کنند ، با بازاریابان ایرلندی و آمریکایی توافق دارند که پیشرفتهای بازاریابی دیجیتال ممکن است آنها را اضافی کند.

ممکن است دیجیتال غالب باشد ، اما ما معتقدیم که بازاریابی سنتی از اهمیت کمتری برخوردار نیست و در واقع اگر بخواهید یک استراتژی یکپارچه را به طور مثر اجرا کنید ، ضروری است. در زیر ، فارغ از اینکه کانالهای آفلاین یا آنلاین استفاده می کنید ، مهارت های سنتی بازاریابی را که باید همچنان از آنها استفاده کنید ، آورده ایم.

استراتژی و برنامه ریزی

علی رغم پتانسیلی که دیجیتال برای ایجاد تغییرات مثبت و تولید ROI قابل اثبات دارد ، فقط 50٪ سازمان ها از استراتژی بازاریابی دیجیتال برخوردارند. بیشتر از 16٪ انجام یک استراتژی اما هنوز آن را به فعالیت های بازاریابی خود یکپارچه نیست. این نشان دهنده این واقعیت است که ، اگرچه بازاریابان بدون شک می توانند از اجرای فوری و سرعت بخشیدن به اتوماسیون بهره مند شوند ، اما به ندرت وقت می گیرند تا رویکرد خود را ساختار و مستند کنند.

این یک اشتباه اساسی است - اگر متخصصان بازاریابی نتوانند یک برنامه دیجیتالی منسجم را به دست آورند ، اندازه گیری عملکرد آن برنامه برای شما بسیار دشوارتر است. بدون داده های لازم و بینش های ارزشمند ، بازاریابان برای بهینه سازی و اصلاح فعالیت های دیجیتالی خود تلاش می کنند ، که به نوبه خود می تواند بر نرخ تبدیل و بازگشت سرمایه تأثیر منفی بگذارد.

ارزش بازاریابی سنتی این است که ریشه در سازماندهی و برنامه ریزی دارد. به عنوان مثال ، شما می توانید از اصول استراتژی بازاریابی سنتی مانند 4 P به عنوان نقطه شروع استفاده کنید که می توانید مخلوط بازاریابی متناسب با هدف سازمان خود را ایجاد کنید.

تعیین اهداف سطح بالا ، تعیین شخصیت مشتری هدف شما و ثبت هر مرحله ملموس عملی ترین روش برای تضمین موفقیت استراتژی است.

نوشتن متن

به نظر می رسد بازاریابی محتوا نوآوری دیجیتالی نسبتاً تازه ای به نظر می رسد ، اما ریشه آن در یک مهارت سنتی بازاریابی است که مخاطبان شما را درگیر خود می کند. چه تبلیغات تلویزیونی باشد ، چه تبلیغ چاپی و چه ایمیل تبلیغاتی ، بازاریاب ها باید بتوانند یک داستان قانع کننده و قانع کننده بسازند تا اطمینان حاصل کنند که نام تجاری آنها از ذهن پیش می رود.

کپی کاملاً مکتوب و قدرتمند این قدرت را دارد که ضمن انتقال همزمان خصوصیات و هویت منحصر به فرد برند ، سازمانی را به خوانندگان خود متصل کند. کپی موثر واضح و مختصر است و نیازهای مشتری را پیش بینی می کند تا اینکه فقط روی نکات فروش بی نظیر خود برند تمرکز کند. لحن مکالمه همچنین می تواند به انسانی سازی برند کمک کند و قدرت توصیه های نظیر به نظیر را منعکس کند.

فروشگاه پوشاک در فضای باز Moosejaw در ایجاد کپی متقاعدکننده ، شوخ طبع و نام تجاری کاملاً ماهرانه که مخاطبان آنها را درگیر خود کند و همچنین محصولات آنها را به روشی به یادماندنی تبلیغ کند ، مهارت بالایی دارد.

اگرچه این نسخه برای تبلیغات آنلاین است ، اما به همین راحتی می تواند در بیلبورد مورد استفاده قرار گیرد و ماهیت قابل انتقال و انعطاف پذیری نوشتن مطالب را نشان دهد. همانطور که صنعت دیجیتال همچنان در حال تکامل و نوآوری است ، در مقایسه با جنبه های کاملاً فنی سئو و طراحی کاملاً مبتنی بر داده از ابزارهای تجزیه و تحلیل ، یک مهارت نرم غیر ضروری به نظر می رسد.

مسلماً اندازه گیری میزان بازگشت سرمایه تاکتیک های سنتی بازاریابی اغلب دشوار است ، اما وقتی به روشی خلاقانه و اصلی اجرا شود ، یک بیلبورد یا تبلیغ تلویزیونی می تواند به اندازه هر رسانه آنلاین چشم نواز باشد. به همین دلیل است که نوشتن متن در هر دو زمینه دیجیتال و آفلاین به همان اندازه مهم است.

بازاریابی رویداد

بازاریابی رویداد یکی دیگر از تکنیک های سنتی بازاریابی است که برای آنچه که اکنون عمدتا منظره دیجیتالی است ، سازگار شده است. وبینارها ، پادکست های زنده و گپ های توییتر همه به همان روشی که یک کنفرانس یا رویداد شبکه آفلاین برگزار می شود ، تبلیغ می شوند. به همین ترتیب ، همه آنها هدف یکسانی دارند - برای تحریک تعامل با مشتریان بالقوه و موجود.

رویدادها توانایی تأثیر فراموش نشدنی را دارند و می توانند به شما در دستیابی به اهداف تجاری خود کمک کنند. این پتانسیل برای گسترش فیزیکی برند شما ، فرصتی برای ارتباط مشتریان با انسانهای پشت سر آن است. با توجه به این نکته ، جالب است بدانید که 83٪ از بازاریابان B2B به شدت در رویدادها سرمایه گذاری می کنند و تقریباً 20.5٪ از بودجه های بازاریابی به هر دو رویداد فیزیکی و آنلاین اختصاص می یابد.

خواه یک سازمان B2B یا B2B باشید ، خواه یک بازاریاب کاملاً دیجیتال باشید یا از برخی تکنیک های سنتی استفاده کنید ، بازاریابی رویداد یک مهارت اساسی است. علاوه بر مشارکت مشتری ، می تواند به شما در تولید سرنخ ، ایجاد آگاهی از برند و آموزش مخاطبان هدف خود در مورد محصولات و خدمات خود کمک کند. اگر رویدادها آفلاین باشند ، می توانند تعامل چهره به چهره ارزشمندی را برای شما فراهم کنند. اگر این رویدادها بصورت آنلاین باشد ، می تواند به طرز بی نظیری دامنه شما را گسترش دهد. در هر صورت ، اگر رویدادهای خود را به شخصیت برند خود و احساس خلاقیت قوی القا کنید ، آنها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند عمل می کنند.

روابط عمومی

به عنوان آفلاین و آنلاین ، دیجیتال و سنتی با سرعت فوق العاده سریع ادغام می شوند ، روابط عمومی مهارت مهمی است که هر دو فضا را در بر می گیرد. روابط عمومی و بازاریابی ارتباطی ناگسستنی دارند و ظهور دیجیتال باعث نشده است که این ارتباط کمتر مورد توجه باشد.

تعداد بسیار کمی از سازمان ها هستند که به فکر ایجاد نام تجاری خود نباشند. اگر استراتژی ارتباط با مشتری شما هم در بازاریابی و هم در روابط عمومی یکپارچه نباشد ، تأثیرگذاری و دستیابی به اهداف کلی دشوار خواهد بود.

در حالی که تأثیرات تاکتیک های بازاریابی دیجیتال کاملاً فوری مشهود است ، ایجاد یک استراتژی روابط عمومی از لحاظ برقراری ارتباط ، ایجاد داستان و افزایش آگاهی می تواند زمان بر باشد. به عنوان مثال ، بدون قابلیت های روابط عمومی سنتی ، تعامل با تأثیرگذاران ، روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان ، اگرچه تاکتیک بازاریابی در شبکه های اجتماعی محسوب می شود ، بسیار دشوارتر خواهد بود. اگر می خواهید برای به دست آوردن بک لینک با کیفیت بالا ، یک پست وبلاگ مهمان را به یک نشریه معتبر در صنعت بفرستید ، اگرچه این مورد در محتوا قرار می گیرد و در جستجوی تخصص های بازاریابی است ، موفقیت آن منوط به شناخت اصول PR مناسب است.

یک فروشگاه کوچک پیتزا در فیلادلفیا نمونه عالی این انسجام است. تازه پیتزا روزا آگاهی از نام تجاری آنها را افزایش داد ، به تعداد زیادی لینک برگشت و دنبال کردن رسانه های اجتماعی خود را افزایش داد. و همه از طریق تبلیغات خوب به سبک قدیمی! آنها موفق شدند اخبار محلی را با اتخاذ رویکرد "پرداخت آن به جلو" - که به مشتریان اجازه می دهد برش های پیتزا را برای افراد نیازمند که خود توانایی تهیه آن را ندارند خریداری کنند.


برچسب ها : ,
نوشته: حدیث | تاریخ: دوشنبه 17 شهريور 1399 |

تبليغات

درباره ما


POWERED BY
BLOGTEZ.COM
تمامي حقوق در انحصار اين وبگاه ميباشد و هرگونه كپي برداري غير مجاز و شرعا حرام است. طراحي شده توسط : آرياتمپ