تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
متخصص زنان و زایمان در تهران
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ازمیر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
5 معیار اصلی ایمیل شما باید پیگیری کنید

تبليغات

آرشيو مطالب

امكانات ديگر

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 17
  بازدید دیروز : 0
  هفته گذشته : 19
  ماه گذشته : 19
  سال گذشته : 104
  بازدید کل : 683
  کل مطالب : 36
  نظرات : 0

5 معیار اصلی ایمیل شما باید پیگیری کنید

بازاریابی از طریق ایمیل یکی از بهترین راه ها برای دستیابی به مشتریان فعلی است که به آنها یادآوری می کند شما چه کسانی هستید ، چه چیزهایی ارائه می دهید و چطور به زندگی آنها ارزش افزوده می کنید ، حتی وقتی که خریدی انجام نمی دهند. مانند هر زمینه دیگر از کسب و کار شما ، ردیابی موفقیت برای پیشرفت در هر مرحله حیاتی است.

برای ارزیابی موفقیت و سلامت تلاش های بازاریابی از طریق ایمیل از معیارهای زیر استفاده کنید. داده های خود را محک بزنید و برای بهبود ماه به ماه تلاش کنید تا زمانی که آنها را به یک علم کاملاً اجرا شده تحویل دهید.

 

متریک: منحصر به فرد باز می شود

این تعداد افرادی است که ایمیل شما را یک بار باز کرده اند - این تعداد تکراری را حساب نمی کند.

این خالص ترین شکل داده های نرخ باز است که به شما امکان می دهد تصویری واضح از تعداد افرادی که ایمیل را باز کرده اند بدست آورید - آیا بعد از باز کردن آن کاری انجام داده اند یا نه. این شماره به شما چه می گوید؟ این بینش در دو زمینه خاص را فراهم می کند:

 • موضوع شما چقدر فریبنده است. موضوع شما به مشترک می گوید که در ایمیل شما چه انتظاری داشته باشد - اگر فریبنده نباشد ، ایمیل را باز نمی کند.
 • چقدر افراد با نام تجاری شما درگیر و علاقه مند هستند. اگر ایمیل های زیادی ارسال کنید یا کافی نیست ، این میزان ممکن است کم باشد زیرا افراد در این قالب با مارک شما در ارتباط نیستند (به عنوان مثال در مقابل رسانه های اجتماعی یا بازاریابی مستقیم). اگر تعداد زیادی از آنها را ارسال کنید ، عکس این قضیه صادق است و ممکن است آنها از دیدن پیام های مارک شما بیمار باشند.

هنگامی که نرخ باز منحصر به فرد خود یا معیارهای منحصر به فرد خود را با داده های تاریخی یا میانگین های صنعتی خود محک بزنید ، می توانید شروع به بهبود کنید. در اینجا چند نکته برای افزایش نرخ باز کردن منحصر به فرد آورده شده است:

• انحصار یا حساسیت به زمان را در موضوع عنوان کنید. این باعث می شود مشترکین فکر کنند ممکن است چیزی را از دست بدهند ، که باعث می شود آنها باز شوند.

• از شماره ها در موضوع استفاده کنید ، زیرا پردازش اعداد راحتتر مورد توجه ما قرار می گیرد.

• موضوعی را که براساس جغرافیا (مورد جدید ما در سن دیگو مورد علاقه ماست!) یا نامش را شخصی سازی کنید (شخصی ، پیج معامله عالی برای شما داریم!) شخصی سازی کنید. این کار را می توانید با استفاده از برچسب های ادغام در سرویس گیرنده ایمیل خود انجام دهید.

فراموش نکنید که آدرس "From" خود را نیز امتحان کنید. همیشه از اسم کسی استفاده کنید ، بنابراین از "" به جای "شرکت کامپیوتر جان" ، "جان اسمیت" می گوید. روش دوم از راه درست مردم جلوگیری می کند زیرا باعث می شود ایمیل فروش به نظر برسد.

متریک: بر روی گزینه ها کلیک کنید

این تعداد افرادی است که روی پیوند موجود در ایمیل شما کلیک کرده اند.

این معیار که اغلب به صورت Click Through Rate نشان داده می شود ، حیاتی است - به این س answersال پاسخ می دهد: آیا افراد با ایمیل های ما درگیر هستند؟ آیا ما در حال ارسال اطلاعاتی هستیم که باعث شود آنها اقدامی انجام دهند؟ از آنجا که هر سرویس گیرنده ایمیل این داده ها را به شما ارائه می دهد ، کلید محاسبه آنها نیست ، بلکه ردیابی و ایجاد تغییرات بر اساس آنچه پیدا می کنید.

برای پیگیری صحیح ، با معیار خود شروع کنید ، که می تواند براساس میانگین های صنعت یا میانگین های خود شما تا این مرحله باشد. هر ماه ، به داشبورد تجزیه و تحلیل مشتری ایمیل خود بروید تا پنج ایمیل اول و پنج پایین را جمع آوری کنید و از خود بپرسید:

وجه اشتراک هر گروه چیست؟ ایمیل های دارای عملکرد برتر چه کاری داشته اند که ایمیل های کم بازده از آن برخوردار نیستند؟

برای شروع بهبود این معیار از این داده ها و نکات زیر استفاده کنید:

 • ارسال مقدار مناسب ایمیل: Hubspot تعداد همبستگی شیرین ایمیل های ارسال شده را پیدا کرده و نرخ شرکتهای B2B و B2C را کلیک کنید.
 • پیوندهای خود را جذاب تر کنید: سبک های مختلف CTA را امتحان کنید ، مانند یک دکمه ، تصویر ، متن لنگر یا پیوند مستقیم. فراموش نکنید که با استفاده از این نکات از Constant Contact مکان و رنگ پیوند را آزمایش کنید .
 • ایمیل های خود را بیشتر تعاملی کنید: برای افزایش نرخ کلیک 65 درصدی ، فیلم ها را در ایمیل خود قرار دهید .

متریک: تعداد کل نرخ حمل و نقل / جلو

این شماره به شما می گوید که چند نفر ایمیل شما را به شخص دیگری ارسال کرده اند.

اگر هدف شما ایجاد برداشت از نام تجاری و جذب مشتری جدید است ، این یک معیار مهم برای پیگیری است: "نرخ بالای جلو نشان دهنده تعامل مشترک مشترکان است و نشان می دهد محتوایی که ارسال می کنید نه تنها برای مشترکان بلکه شبکه های آنها نیز مرتبط است. ، "طبق گزارش معیار بازگشت به مسیر Path .

ناگفته نماند ، 44 درصد عظیم گیرندگان ایمیل حداقل یک خرید در سال گذشته بر اساس یک ایمیل تبلیغاتی انجام داده اند - هرچه افراد ایمیل های شما را بیشتر ببینند و آنها را با نام تجاری شما مرتبط کنند ، احتمال خرید نهایی آنها بیشتر است.

این را با داده های تاریخی خود و یک محاسبه ساده محک بزنید:

تعداد کل ایمیل های ارسالی / کل ایمیل های ارسال شده x 100 = نرخ ارسال

هنگامی که معیار شما در جای خود قرار گرفت ، زمان آزمایش است. ایمیل های دارای بالاترین نرخ حمل و نقل مشترکات مشترکی دارند؟ این احتمالاً محتوای ایمیل است ، نه موضوع ، بنابراین از آنجا شروع کنید. عناصر مختلف را آزمایش کنید ، داده های خود را هر ماه به روز کنید. به آرامی طرح اصلی را برای یک ایمیل بسیار قابل اشتراک ایجاد می کنید که می توانید بارها و بارها از آن استفاده کنید.

متریک: فروش تولید شده توسط ایمیل

این عدد به شما می گوید که آیا تلاش های شما درآمدزایی دارد.

شما انواع ایمیل ها را می فرستید ، هدف بسیاری از آنها تولید فروش است. با این حال ، اگر این معیار را ردیابی نکنید ، هرگز نمی دانید چه عواملی م worksثر است. پیگیری فروش تولید شده توسط ایمیل اغلب به آسانی ضمیمه کردن هر URL با Google Analytics UTM است.

سیستم عامل هایی مانند Shopify و Woocommerce همچنین می توانند با اکثر سرویس گیرندگان ایمیل ادغام شوند ، به شما امکان می دهد بدون هیچ تلاش اضافی ردیابی کنید - فقط دو برنامه را با یک کلید API به هم متصل کنید و داشبورد خود را از نظر داده بررسی کنید.

با پیگیری در محل ، مهم است که انواع ایمیل های فروش خود را از یکدیگر جدا کنید ، بنابراین می توانید موثرترین را ببینید. در اینجا چند نوع ایمیل فروش ویژه برای ردیابی وجود دارد:

 • کوپن / ایمیل تخفیف: بر اساس نظرسنجی اخیر CouponBox ، کوپن ها می توانند تنها 29،000 دلار درآمد ماهانه داشته باشند . این فروش ها را از بقیه تقسیم کنید تا ببینید آیا ایمیل وسیله ای م ofثر برای ارائه این تخفیف ها و هدایت فروش است.
 • ایمیل های فروش مضمونی یا فصلی: اینها یک روش عالی برای تشویق خرید به موقع است. اگر این اعداد نشان می دهد که درآمد زیادی دارند ، در نظر بگیرید که چگونه می توانید موارد بیشتری را به برنامه بازاریابی ایمیل خود اضافه کنید.

هنگام تجزیه و تحلیل این اعداد ، موضوع را در نظر بگیرید ، طراحی ایمیل و CTA - همه اینها بر خرید یا عدم خرید توسط یک فرد تأثیر می گذارد.

متریک: پرش

این شماره به شما اطلاع می دهد که آیا ایمیل های شما به صندوق ورودی مشترکان ارسال می شود.

این معیار بسیار حیاتی است زیرا شما می توانید به دلیل برگشت زیاد سخت جریمه شوید ، اما همه برگشت ها نمی توانند مشکل ساز شوند. در بیشتر موارد ، برگشت ها به سختی یا نرم بودن واجد شرایط هستند. دانستن تفاوت بین این دو و نحوه بهبود این معیار برای سلامت لیست شما مهم است.

پرش نرم به این معنی است که آدرس ایمیل شخص معتبر است ، اما به دلایلی نمی توان آن را تحویل داد - صندوق ورودی وی پر است ، پیام برای صندوق ورودی وی بسیار بزرگ است یا سرور از کار افتاده است. این اشکالی ندارد و معمول است.

جستجوی سخت همان چیزی است که باید مراقب آن باشید. این اتفاق زمانی رخ می دهد که پیامی رد شود زیرا ایمیل معتبر نیست یا وجود ندارد. اگر همچنان به آدرس های ایمیلی ارسال می کنید که به سختی پرش می شوند ، می توانید اعتبار ایمیل و آدرس IP را که با آن ارسال می کنید به عنوان هرزنامه نشان داده شود. این می تواند باعث کاهش قابل تحویل شود ، به این معنی که افراد کمتری ایمیل شما را دریافت می کنند زیرا ارائه دهنده آنها ، مانند Gmail ، آن را به عنوان هرزنامه فیلتر می کند.

برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در تندرست ، و پایین نگه داشتن نرخ گزاف ، اطمینان حاصل کنید که لیست های شما همیشه تمیز هستند. آنها را ماهیانه مالش دهید ، آدرس های قدیمی را به صورت دستی حذف کنید. برخی از سرویس گیرندگان نرم افزار ایمیل این کار را برای شما انجام می دهند ، حفظ و جلوگیری از مجازات آن را حتی ساده تر می کند. همچنین می توانید هر سه ماه یک بار به مشترکان ایمیل بزنید و از آنها بخواهید آدرس ایمیل خود را به روز کنند.

میانگین نرخ بازگشت خود را با این میانگین های صنعت مقایسه کنید تا ببینید آیا نگران این معیار هستید.


برچسب ها : ,
نوشته: حدیث | تاریخ: دوشنبه 17 شهريور 1399 |

تبليغات

درباره ما


POWERED BY
BLOGTEZ.COM
تمامي حقوق در انحصار اين وبگاه ميباشد و هرگونه كپي برداري غير مجاز و شرعا حرام است. طراحي شده توسط : آرياتمپ