تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
متخصص زنان و زایمان در تهران
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ازمیر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
تجربه مشتری خود را با صفحات فرود تقویت کنید

تبليغات

آرشيو مطالب

امكانات ديگر

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 16
  بازدید دیروز : 0
  هفته گذشته : 18
  ماه گذشته : 18
  سال گذشته : 103
  بازدید کل : 682
  کل مطالب : 36
  نظرات : 0

تجربه مشتری خود را با صفحات فرود تقویت کنید

متوسط نرخ تبدیل صفحه فرود 2.35٪ بود ، با این وجود 25٪ برتر با نرخ 5.31٪ یا بالاتر در حال تبدیل هستند. با داشتن فرصتی برای تبدیل این تعداد بازدید ، ارزش بهینه سازی صفحه فرود خود را دارد.

در این مقاله ، نحوه استفاده از صفحات فرود و استفاده خوب از آنها را بررسی خواهیم کرد. برای الهام بخش ، ما به یک صنعت نگاه می کنیم که در استفاده از آن پیشگام است - مهمان نوازی.

چیه؟

جوانه اجتماعی.

صفحه فرود ، در ساده ترین شکل ، صفحه ای است که بازدید کننده هنگام ورود به وب سایت به آن می رسد یا روی آن فرود می آید.

با این حال ، به معنای بازاریابی ، یک صفحه فرود به عنوان یک صفحه مستقل متمایز از وب سایت اصلی شما تصور می شود که برای یک هدف طراحی شده است - ثبت نام آدرس ایمیل ، ایجاد عضویت یا فروش.

در عمل دو نوع صفحه فرود وجود دارد:

 • کلیک کنید

صفحه فرود ، در ساده ترین شکل ، صفحه ای است که بازدید کننده هنگام ورود به وب سایت به آن می رسد یا روی آن فرود می آید.

یک صفحه کلیکی هدف این است که کاربر به صفحه دیگری کلیک کند (همانطور که از نامش پیداست).

این صفحات که معمولاً در تجارت الکترونیک استفاده می شود ، برای توصیف جزئیات محصول یا پیشنهادات به منظور کمک به فروش بیشتر استفاده می شود.

صفحه مقصد از یک صفحه کلیک معمولاً سبد خرید یا صفحه ثبت نام است.

های Lumosity مثال بالا کاربران ارائه می دهد یک فرصت برای "شروع" در یک تماس به روشنی تعریف به عمل است. از آنجا ، کاربران به دو صفحه ثبت نام راه اندازی می شوند که حساب ها و برنامه های آموزشی را تنظیم می کنند.

تنها در این صورت است که به کاربر فرصت دسترسی کامل به سایت داده می شود.

 • نسل سرب

صفحه تولید سرب صفحه دیگری است که در آن نام اصلی ترین هدف آن را نشان می دهد: این یک صفحه فرود است که با هدف تولید لیدها انجام می شود.

صفحه تولید سرب صفحه دیگری است که در آن نام اصلی ترین هدف آن را نشان می دهد: این یک صفحه فرود است که با هدف تولید لیدها انجام می شود.

بزرگترین واگرایی آن از طریق یک صفحه کلیک این است که فقط یک قسمت را نشان می دهد که برای ایجاد سرنخ باید پر شود.

این صفحه فقط برای یک منظور وجود دارد: جمع آوری اطلاعات از مشتریان بالقوه یا هدایت فروش انفرادی.

در مثال Playbuzz در بالا ، عنوان و زیر عنوان قدرتمند هستند ، آنها از اثبات اجتماعی استفاده می کنند و یک ارزش واضح درباره شرکت می دهند. این صفحه همچنین مشتریان بزرگ را به نمایش می گذارد ، تصاویر فریبنده ای دارد و ادعایی جسورانه و قابل تأیید از نظر آماری در مورد این شرکت دارد.

این همچنین شامل یک تماس ساده و ساده برای اقدام است که بسیار کم از کاربر می پرسد - یک آدرس ایمیل و شما می توانید "شروع" کنید.

چرا از آنها استفاده کنیم؟

با نزدیک به نیمی از بازاریابان که ظاهراً نسبت به آنها دوپهلو هستند ، ممکن است سوال کنید که چرا کسی 500 کلمه صرف کرده و به شما می گوید درخشان هستند

پاسخ واقعاً کاملاً ساده است. کتاب راهنمای بازاریابی شرپا که در بالا ذکر شد ، می گوید که دلیل شماره یک استفاده نکردن از صفحات فرود بهینه برای مشاغل این است که ادارات بازاریابی یا نمی دانند از چه طریقی کار می کنند یا خیلی مشغول آن هستند.

پاملا وان از هاب اسپات می گوید که استفاده از صفحات فرود پیچیده ای نیست و می گوید که استفاده از آنها منجر به ایجاد تبلیغات می شود ، به شما اجازه می دهد مشاغل تجاری "خانه ای" برای پیشنهادات داشته باشند و به شما اجازه می دهد تا تجزیه و تحلیل اطلاعات جمعیتی مشتریان را بهتر بشناسد.

"اگر همین الان می توانستید یک کار را انجام دهید تا تلاش های خود را برای ایجاد پیشرفت جدی انجام دهید ، استفاده از صفحات فرود در وب سایت خود خواهد بود.

شرکت های زیادی ایمیل ، رسانه های اجتماعی و ترافیک جستجو را به صفحه اصلی خود ارسال می کنند. این معادل پرتاب دور است.

"شما می توانید این سرنخ ها را با ارسال آنها به صفحات اصلی هدف ، با نرخ بسیار بالاتری ضبط کنید. صفحات Landing راهی بسیار آسان برای تولید سرنخ برای تیم فروش شما فراهم می کند که می توانید به راحتی گروه فروش خود را تقسیم ، پرورش یا توزیع کنید. "

در Wishpond ، کریستا بانسککوک موافق است.

"بله ، شما می توانید با مراجعه به صفحه اصلی خود از ترافیک استفاده کنید. این بازدیدکنندگان ممکن است به اندازه کافی علاقه مند شوند تا سایت شما را بیشتر جستجو کنند ، یا حتی در یکی از CTA های صفحه اصلی خود ثبت نام کنند. اما ، وقتی 96٪ بازدیدکنندگان اولین بار از سایت شما آماده خرید نیستند ، ارسال افراد به صفحه اصلی شما سود و فرصت های ایجاد رابطه را به همراه ندارد.

"با این وجود یک صفحه فرود کاملاً بهینه ، کاملاً بهینه و کاملاً برنامه ریزی شده انجام می شود."

راهنمای Unbounce برای صفحات فرود می گوید تفاوت بین صفحه اصلی و صفحه فرود یک ذهنیت است. صفحات فرود سر و صدا را فیلتر کرده و به کسب و کارها اجازه می دهد تا اهداف خاصی را جستجو کنند. صفحات اصلی به مشاغل اجازه می دهد تا مقادیر نام تجاری را با جزئیات بیشتری مشخص کنند

"اگر مثال ارسال ترافیک به صفحه اصلی خود در مقابل یک صفحه فرود مستقل را در نظر می گیرید ، می توانید درک کنید که صفحه اصلی شما با هدف کلی تری طراحی شده است. بیشتر با مارک تجاری و ارزشهای شرکتی شما صحبت می کند و معمولاً با پیوندها و ناوبری به سایر مناطق سایت شما پر می شود.

"هر پیوندی در صفحه شما که نشان دهنده هدف تبدیل شما نیست ، حواس پرتی است که پیام شما را رقیق کرده و نرخ تبدیل شما را کاهش می دهد.

بمان

ما قبلاً نمونه های خوبی از صفحات فرود را دیده ایم ، اما به عنوان مثال ما بر یک صنعت تمرکز خواهیم کرد که از آنها به طور گسترده استفاده می کند - مهمان نوازی.

مهمان نوازی یک صنعت جالب برای مشاهده صفحات فرود است زیرا دکمه رزرو هدف است و نه استراتژی. این بدان معنی است که سایت های پذیرایی خوب دارای صفحات فرود بی شماری هستند - برای اتاق ها ، پیشنهادات ، کنفرانس ها ، عروسی ها و رویدادها - همه با تماس های ویژه ، تیترها و کپی های خاص خود.

این مثال را از هتل دوازده گالوی بگیرید :

دوازده پین

در این پیشنهاد از دو اقدام خوب و واضح برای اقدام استفاده شده و دکمه رزرو را بالای دکمه رزرو اطلاعات بیشتر قرار می دهید. این احتمالاً به این دلیل است که طراحان می دانند 60٪ از مردم سفر خود را با انگیزه رزرو می کنند. این وب سایت همچنین از شهادت مهمان برای بازی در این مورد به خوبی استفاده می کند.

یا ممکن است به این دلیل باشد که تصویر انتخاب شده ، معروف به "هیرو شات" ، کاملاً با مارک تجاری هتل در وب سایت هتل سازگار است.

با این حال ، عکس بدون دعوت به عمل چیزی نیست. این مثال را از یک استراحتگاه سانتورینی بگیرید. تصاویر باکیفیت ، الهام بخش و مطمئناً نوعی از چیزهایی است که شما می توانید روی آن هوس کنید.

یک تصویر.

اما چگونه می توانید رزرو کنید؟ آیا می توانید فراخوان عمل را دریابید؟ در گوشه پایین سمت راست صفحه است. این صفحه کوچک است ، با صفحه ترکیب می شود و هیچ نشانی از مزایای اقامت در توچال را ارائه نمی دهد.

CitizenM صفحه فرود زنجیره ای به عنوان مثال بزرگ تعدادی از چیزهایی است. در مرحله اول ، این یک فراخوان برای عمل در یک نقطه غالب در بالا سمت چپ قرار دارد. به کاربران وعده داده می شود نرخ های بهتری برای ثبت نام وارد کنند. این صفحه از عکاسی قابل توجه و با کیفیتی متناسب با مارک تجاری استفاده می کند و هر وجه صفحه برای بیان مشابه طراحی شده است.

ارزش های پیشنهادی برند به وضوح از هر زاویه ای بیان می شود: سادگی ، ارزش و راحتی.

ارزش های پیشنهادی برند به وضوح از هر زاویه ای بیان می شود: سادگی ، ارزش و راحتی.

اکنون به اکسپدیا نگاه کنید . چه چیزی در این مورد ، صفحه اصلی ، مشاهده می کنید؟

Expedia

در اینجا چندین ترفند صفحه فرود وجود دارد. در مرحله اول ، تنظیمات پیش فرض معاملات در جعبه تماس برای اقدام برای پروازهای دسته جمعی و هتل ها است. این گرچه احساس گرسنگی برای مسافران می کند ، در واقع سودآورترین کالایی است که آژانس های مسافرتی آنلاین می فروشند.

به نوار زرد بالای صفحه نیز نگاه کنید. در هیچ کجا از مشتری با اصطلاحات ساده برای ثبت نام در یک حساب خواسته نشده است. برای ایجاد یک حساب کاربری ، باید بر روی منوی کشویی حساب کلیک کنید. اما نوار زرد "10٪ پس انداز با قیمت اعضای" را ارائه می دهد. این یک تاکتیک صفحه کلیک کلی برای استفاده ممنوع است.

ثالثاً ، به روشن شدن نوار اعلانات توجه کنید. این بازدیدی نیست که به یک حساب وارد شده باشید ، اما یک زنگ روشن و برجسته به کاربر می گوید برای دیدن اعلان ها به سیستم وارد شود. ورود کاربران به سیستم به Expedia امکان پیگیری بهتر افرادی را می دهد که به دنبال چه چیزی هستند و فرصت های بهتری را برای هدف گذاری مجدد تبلیغات جستجو می کنند.

نتیجه

بنابراین چه چیزی می توانید از صنعت مهمان نوازی بگیرید؟

در اینجا چند نکته ساده برای فرود صفحات وجود دارد ، فراتر از "استفاده از آنها".

 • یک عنوان ، زیر عنوان و کپی روشن داشته باشید
 • یک اقدام واضح و جذاب ایجاد کنید
 • از تصاویر سازگار با مارک استفاده کنید که مزایایی را برای کاربران فراهم می کند
 • از "اثبات اجتماعی" - شهادت مشتریان خود استفاده کنید
 • تعدادی از صفحات فرود را ایجاد کنید تا منجر به تعداد زیادی از پیشنهادات شود

برچسب ها : ,
نوشته: حدیث | تاریخ: دوشنبه 17 شهريور 1399 |

تبليغات

درباره ما


POWERED BY
BLOGTEZ.COM
تمامي حقوق در انحصار اين وبگاه ميباشد و هرگونه كپي برداري غير مجاز و شرعا حرام است. طراحي شده توسط : آرياتمپ