تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
متخصص زنان و زایمان در تهران
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ازمیر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
یک تجارت آنلاین موفق

تبليغات

آرشيو مطالب

امكانات ديگر

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 23
  بازدید دیروز : 0
  هفته گذشته : 25
  ماه گذشته : 25
  سال گذشته : 110
  بازدید کل : 689
  کل مطالب : 36
  نظرات : 0

یک تجارت آنلاین موفق

 

در تجارت به طور خاص ، زمینه بازی را ترسیم کرده است. هر کسی می تواند یک تجارت آنلاین را ایجاد کند و هر کسی را با رایانه شروع کند. اما این مسئله است: تقریباً به هیچ تجربه فنی نیاز نیست. امروزه ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد یک تجارت آنلاین استفاده کنید که کار فنی را بسیار ساده تر از گذشته می کند.

شما همچنین می توانید در هر جایی که می خواهید زندگی کنید ، برنامه زمانی خود را تنظیم کنید و بسته به سرعت یا بزرگ بودن شغل خود ، بسته به سرعت یا بزرگ بودن کار کنید. تجربه تجاری و بازاریابی اینترنتی هم لازم نیست. این یک رسانه واقعاً دموکراتیک برای کارآفرینی است.

مهمتر از همه ، بر خلاف یک تجارت آجر و ملات ، شما به سرمایه اولیه زیادی احتیاج ندارید. در حقیقت ، شما می توانید بسیاری از مشاغل اینترنتی را بدون هیچگونه پولی و بدون هیچگونه پولی اداره کنید ، زیرا بسیاری از خدمات رایگان این امکان را تسهیل می کنند. به عنوان مثال ، می توانید با استفاده از وردپرس ، وب سایت یا وبلاگ را به صورت رایگان راه اندازی کنید . یا می توانید یک سایت شخص ثالث مانند آمازون یا eBay برای فروش کالاهایی بدون هزینه موجودی به اهرم بزنید. شما در ازای دادن كاهش فروش خود ، از بستر فروش آنها استفاده می كنید.

و این تازه شروع بسیاری از راه حل های راه اندازی تجارت الکترونیکی بدون پول در دسترس است. بیایید پنج راه برتر برای شروع یک تجارت آنلاین و کسب درآمد آنلاین را با کمترین هزینه و یا بدون هیچ هزینه ای در نظر بگیریم .

 

اینترنت اکولایزر عالی است. در تجارت به طور خاص ، زمینه بازی را ترسیم کرده است. هر کسی می تواند یک تجارت آنلاین را ایجاد کند و هر کسی را با رایانه شروع کند. اما این مسئله است: تقریباً به هیچ تجربه فنی نیاز نیست. امروزه ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد یک بازاریابی اینترنتی استفاده کنید که کار فنی را بسیار ساده تر از گذشته می کند.

شما همچنین می توانید در هر جایی که می خواهید زندگی کنید ، برنامه زمانی خود را تنظیم کنید و بسته به سرعت یا بزرگ بودن شغل خود ، بسته به سرعت یا بزرگ بودن کار کنید. تجربه تجاری و بازاریابی هم لازم نیست. این یک رسانه واقعاً دموکراتیک برای کارآفرینی است.

مهمتر از همه ، بر خلاف یک تجارت آجر و ملات ، شما به سرمایه اولیه زیادی احتیاج ندارید. در حقیقت ، شما می توانید بسیاری از مشاغل اینترنتی را بدون هیچگونه پولی و بدون هیچگونه پولی اداره کنید ، زیرا بسیاری از خدمات رایگان این امکان را تسهیل می کنند. به عنوان مثال ، می توانید با استفاده از وردپرس ، وب سایت یا وبلاگ را به صورت رایگان راه اندازی کنید . یا می توانید یک سایت شخص ثالث مانند آمازون یا eBay برای فروش کالاهایی بدون هزینه موجودی به اهرم بزنید. شما در ازای دادن كاهش فروش خود ، از بستر فروش آنها استفاده می كنید.

و این تازه شروع بسیاری از راه حل های راه اندازی تجارت الکترونیکی بدون پول در دسترس است. بیایید پنج راه برتر برای شروع یک تجارت آنلاین و کسب درآمد آنلاین را با کمترین هزینه و یا بدون هیچ هزینه ای در نظر بگیریم .

تصویر سازی اشلی دلیون. © The Balance، 2018

1. حمل و نقل قطره

ایده اصلی در مورد تجارت آنلاین حمل و نقل قطره ای این است که شما به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک ، لازم نیست یک موجودی بزرگ (یا هر موجودی کالا) از محصولات را نگهداری کنید یا هرگونه تحویل به مشتریان خود را انجام دهید. این امر باعث می شود هزینه مالی و خطر داشتن یک انبار پر از کالاهایی که ممکن است بفروشید نباشد ، و زحمت تنظیم سفارش برای ارسال سفارشات در سراسر کشور یا جهان را از بین ببرد. در واقع ، شما لازم نیست که به هیچ وجه کالایی را تولید یا ذخیره کنید.

 

تنها موردی که باید روی آن متمرکز شوید ، بازاریابی و تبلیغات برای یافتن مشتری و فروش است. پس از فروش ، بقیه توسط دیگران اداره می شود. تنها هزینه شما هزینه بازاریابی و تبلیغات برای به دست آوردن مشتری جدید است.

پس از اتمام این کار ، با شرکتی که متخصص حمل و نقل قطره ای است ، کار خواهید کرد. در اینجا چگونه کار می کند:

  1. شما محصولاتی را برای فروش در وب سایت خود یا بسترهای نرم افزاری مانند Amazon ، eBay یا Etsy لیست می کنید.
  2. هنگامی که یکی از مشتریان شما اقدام به خرید می کند ، شما محصول را از یک شرکت شخص ثالث (حمل و نقل قطره ، معمولاً تولید کننده یا عمده فروش) با قیمت پایین تر خریداری می کنید. این فرایند به آسانی ارسال سفارش از مشتری شما است ، روندی که در واقع می تواند کاملاً خودکار باشد. (بخاطر داشته باشید که در اینصورت هیچ گونه خطری برای خرید موجودی ندارید زیرا فروش قبلاً انجام شده است).
  3. حمل و نقل قطره شما محصول را به مشتری ارسال می کند. 1
 

به اندازه کافی آسان ، درست است؟ با ارسال قطره ، شما می توانید طیف گسترده ای از محصولات را ارائه دهید ، بنابراین هزینه های عملیاتی برای تجارت شما بسیار کم است.

 

همانطور که می بینید هیچ خطری از طرف شما وجود ندارد زیرا شما حتی تا زمان واقعی فروش محصول (با هزینه) را خریداری نمی کنید!

پایین آمدن مدل کسب و کار حمل و نقل قطره چیست؟ شما باید یک کشتی گیر قطره معتبر را پیدا کنید که می توانید برای تحویل به مشتریان خود روی آن حساب کنید. اگر یک سفارش دیر شده یا خارج نشده است یا کالایی با کیفیت پایین است ، شما را مقصر می دانید ، زیرا شرکت شما یکی از نمایندگان محصولات و تجربه مشتری است.

 

همچنین ، از آنجا که این بازار بسیار رقابتی است ، حاشیه ها - یعنی تفاوت بین قیمت عمده فروشی و میزان فروش کالای مورد نظر برای شما lower پایین تر است ، بنابراین این یک کسب و کار با حجم بالا برای ایجاد درآمد جدی خواهد بود. اما هنوز هم ، این یک گزینه راه اندازی کم ارزش و بدون هزینه است. 2

 

یکی از راه های ایستادگی از رقابت با تجارت حمل و نقل قطره ای ، برچسب زدن خصوصی محصولات شما است. این بدان معنی است که شما برچسب / مارک خود را روی محصولاتی که تولید کننده ایجاد می کنید قرار دهید. به این ترتیب شما نمی توانید همان مارک کالایی را بفروشید و فقط در قیمت رقابت کنید. بلکه می توانید از مارک شخصی خود استفاده کنید و با رقابت کمتری روبرو شوید. 3 وقتی به داروخانه در داروخانه مراجعه می کنید ، فکر کنید. این مارک ها با قیمت های بالاتر می فروشند و مردم فکر می کنند که با مارک های عمومی متفاوت هستند حتی اگر مواد کاملاً یکسان باشند.این عوامل مهم را هنگام جستجوی کالای حمل و نقل قطره خوب در نظر بگیرید .

 

هرکسی که در زمینه خرید و فروش قطره فکر می کند ، باید به طور جدی برای افزایش مشاغل Amazon.com اقدام کند تا بتواند تجارت خود را توسعه دهد و درباره فروشندگی سودآور آمازون اطلاعات بیشتری کسب کند ، زیرا آمازون یک بازارچه مستقر است که مردم از قبل به آن اعتماد داشته و یک پایگاه مشتری موجود دارد. سرانجام ، شما باید در نظر داشته باشید که فروشگاه آنلاین خود را نیز داشته باشید.

 
طرفداران
 • به سرمایه اولیه بسیار کمی احتیاج دارد

 • نیازی به نگهداری موجودی نیست

 • شما می توانید در بازارهای مستقر با پایگاه های مشتری موجود اهرم کنید

منفی
 • شما می توانید به دلیل اشتباهات حمل و نقل قطره خود مقصر باشید

 • بازار بسیار رقابتی است

 • شما باید مقدار زیادی بفروشید تا درآمد قابل توجهی ایجاد کنید

 

2. بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته تا حدودی شبیه به حمل و نقل قطره است اما با برخی تفاوتهای اساسی. با استفاده از این مدل تجارت الکترونیکی ، شما دوباره موجودی از محصولات خود را حفظ نمی کنید ، و لازم نیست نگران حمل کالا به مشتریان باشید.

 

اساساً ، شما یک تجارت سودمند برای تجارت آنلاین خود انتخاب می کنید ، و سپس یک شریک بازاریابی اینترنتی وابسته پیدا می کنید که در آن طاقچه محصولات دارد. برخی از محبوب ترین سایت های وابسته عبارتند از: Clickbank.com ، Amazon.com ، و CJ Affiliate by Conversant (سابق کمیسیون). بین آنها ، آنها تقریباً هر محصول اطلاعات دیجیتالی (مانند کتابهای الکترونیکی ، فایلهای صوتی ، فایلهای ویدئویی) یا کالای فیزیکی را که می توانید به آن فکر کنید ، ارائه می دهند. بسیاری از شرکت ها و مارک های بزرگ مانند وال مارت و هوم دپو برنامه های وابسته خود را اجرا می کنند. 5

 

با بازاریابی وابسته ، شما محصولات را برای فروش ، به عنوان مثال ، در وبلاگ خود یا وب سایت تجارت الکترونیکی ارائه می دهید. هر محصول یک لینک منحصر به فرد دارد که به همراه شریک وابسته خود به حساب شما باز می گردد. پرسپولیسی که روی پیوند کلیک می کند ، برای پرداخت وجه به سبد خرید شریک زندگی شما می رود. پس از خرید ، آن خرید ثبت می شود و شما کمیسیون دریافت می کنید. 6 مبلغ کمیسیون بسته به شریک وابسته متفاوت است ، اما به طور کلی 5 تا 25 درصد یا 50 درصد یا بیشتر با محصولات اطلاعات دیجیتال است. 7 همانطور که می بینید ، ریسک کمی از طرف شما وجود دارد و در واقع هیچ سرمایه گذاری دیگری نیز لازم نیست.درست مانند حمل و نقل با قطره ، تنها هزینه های شما بازاریابی و تبلیغات برای هدایت ترافیک و تولید فروش خواهد بود.

 

تفاوت اصلی بین این و حمل و نقل قطره در این است که مدل کسب و کار حتی از دست خارج است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که پیوندی را برای کلیک مشتری ایجاد کنید و تاجر همه چیز را کنترل کند. صورتحساب ، انجام سفارش ، خدمات به مشتری و غیره

 

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بازاریابی را اداره کنید تا چشم انداز خرید خود را بدست آورید (از طریق رسانه های اجتماعی ، بازاریابی ایمیل ، وبلاگ نویسی یا هر روش دیگری که انتخاب می کنید). اما بعد از کلیک بر روی لینک وابسته ، این کار از دست شما خارج است. شما نیازی به ارسال محصولات یا رسیدگی به سؤالات مربوط به مشتری ندارید. و مطمئناً نیازی به نگهداری موجودی ندارید.

 

تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی راههای پرداختی و رایگان برای بازاریابی مشاغل آنلاین خود متمرکز شوید .

 

بازاریابی وابسته واقعا یکی از "دستیابی" انواع مشاغل آنلاین است که می توانید شروع کنید.

 
طرفداران
 • ریسک کم: به سرمایه گذاری اولیه لازم نیست

 • مدل تجارت دستباف

منفی
 • شما مسئول هدایت ترافیک وب به پیوند وابسته هستید (بدون ترافیک به معنی پول نیست)

 • ممکن است نیاز به صرف هزینه برای تبلیغات و بازاریابی داشته باشد

 

3. وبلاگ نویسی

اگر تخصص و علاقه و علاقه و علاقه خاصی به موضوع دارید ، آماده هستید تا با یک وبلاگ درآمد کسب کنید .بازاریابی اینترنتی با خدمتی مانند Blogger (www.blogger.com) ، می توانید وبلاگ خود را کاملا رایگان راه اندازی کنید. شما همچنین می توانید سایت خود را ایجاد کرده و میزبانی خود را با قیمت پایین تضمین کنید ، که معمولاً مسیری است که من توصیه می کنم ، زیرا بسیاری از سایت های وبلاگ نویسی رایگان محدودیت هایی در مورد آنچه می توانید بگویید یا انجام دهید ، از جمله کسب درآمد یا تبلیغات است. 8

 

ممکن است فکر کنید که بلاگ نویسی همه چیز در مورد نوشتن است. و این می تواند در صورتی باشد که می خواهید انجام دهید. اما پست های نوشتاری وبلاگ تازه شروع هستند. شما می توانید عکس ، فیلم و پیوند به سایت های دیگر ارسال کنید ، حتی می توانید اخبار و مقالات دیگر را دوباره ارسال کنید ... هر چیزی بازی است ، تا زمانی که به طاقچه شما مربوط باشد.

 

نکته مهم این است که شما می خواهید محتوای اصلی را ارسال کنید که برای مخاطبان هدف شما مفید باشد و به طور مرتب ارسال کنید. این بهترین روش برای کسب رتبه در موتورهای جستجو و همچنین جذب مخاطب برای اقدام است.

 

چه نوع محتوایی باید ارائه دهید؟ هر چیزی که به چشم انداز شما جذاب باشد. مباحث چگونه ، تا 10 لیست برتر ، اظهار نظر در مورد روند طاقچه ها ، نکات و مقالات ترفندها - در اصل ، شما نیاز به ارائه مطالب مفیدی دارید. کمبود ایده برای وبلاگ شما وجود ندارد .

 

شما با یک وبلاگ کسب و کار آنلاین ، به روش های مختلف درآمد کسب می کنید.

 

Google AdSense.

آیا تاکنون به یک وب سایت رفته اید و در آن تبلیغی دیده اید؟ احتمال اینکه این تبلیغ توسط شبکه تبلیغاتی Google اجرا شود.

 

این تبلیغات با هر کلیک در وبلاگ شما ظاهر می شود. هر وقت شخصی روی یک تبلیغ کلیک می کند (که قرار است در مورد موضوعی مربوط به طاقچه شما باشد) ، شما چند سنت یا بیشتر می کنید. مقادیر کم هر بار ، اما اضافه می کند. این بسیار دست به دست است. شما فقط باید یک کد از Google دریافت کنید ، آن را در وب سایت خود قرار دهید - و تبلیغات به طور خودکار در وبلاگ شما ظاهر می شوند. Google فقط تبلیغاتی را نشان می دهد که مربوط به وبلاگ شما باشد ، بنابراین این یک تجربه خوب برای بازدید کنندگان شما است و تعداد کلیک های شما را به حداکثر می رساند ، یعنی درآمد بیشتر. 9

 

شبکه های تبلیغاتی وبلاگ.

همچنین می توانید با شبکه های تبلیغاتی غیر از Google مانند Blogads کار کنید و تبلیغات بنری را در وبلاگ خود اجرا کنید. همانند تبلیغات Google Adsense ، شما یک بار این کد را در وب سایت خود قرار می دهید و وقتی بازدید کنندگان شما روی تبلیغات کلیک می کنند ، پس هزینه دریافت می کنید. علاوه بر تبلیغات بنر ، می توانید تبلیغات ویدیویی را نیز در سایت خود اجرا کنید.

 

در بسیاری موارد ، می توانید با شبکه های تبلیغاتی وبلاگ ، درآمد بیشتری کسب کنید ، اما آنها تمایل دارند که فقط با وبلاگ هایی کار کنند که ماهانه یا بیشتر از ده ها هزار بازدید کننده بازدید می کنند. برخلاف تبلیغات Google ، جایی که می توانید بدون در نظر گرفتن میزان ترافیکی که دریافت می کنید ، بلافاصله شروع به کار کنید.

 

بازاریابی وابسته.

شما این یکی را قبلاً می دانید. شما پیوندهایی به کالاهایی که به عنوان یک شرکت وابسته تبلیغ می کنید شامل می شوید و هر بار که شخصی محصول را خریداری کرد ، کمیسیون دریافت می کنید. با یک وبلاگ ، می توانید تبلیغات را با محتوا ادغام کنید تا احتمال بیشتری برای فروش پیدا کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید یک بررسی محصول انجام دهید - این یک محتوای مفید است - و سپس یک لینک برای خرید محصول را در زیر لینک وابسته قرار دهید.

 

در اینجا چند نکته موفق وبلاگ نویسی برای اطمینان از اینکه افراد می توانند وبلاگ شما را پیدا کنند و به روز خود باز خواهند گشت. این مهم برای ساختن موارد زیر و تبدیل وبلاگ شما به یک سرمایه گذاری سودمند است.

 

شما باید مطالب مفیدی را به روشی جذاب ارائه دهید.
اگر وبلاگ شما خسته کننده است یا می توانید اطلاعات را در هر جای دیگر پیدا کنید ، هیچ کس آن را نخواند. دریغ نکنید که شخصیت شخصی خود را در وبلاگ قرار دهید.

 

شما باید به طور مرتب مطالب را ارسال کنید.
مردم عاشق جدید هستند ، بنابراین مطمئن شوید که مقالات ، فیلم ها یا هر چیز دیگری را به طور مداوم درج کرده اید. این می تواند یک پست در روز یا سه بار در هفته باشد. هرچه هست ، همان برنامه را حفظ کنید. تاریخ ارسال پراکنده به معنای از دست دادن خوانندگان است. 10

 

برچسب ها : ,
نوشته: حدیث | تاریخ: پنجشنبه 22 آبان 1399 |

تبليغات

درباره ما


POWERED BY
BLOGTEZ.COM
تمامي حقوق در انحصار اين وبگاه ميباشد و هرگونه كپي برداري غير مجاز و شرعا حرام است. طراحي شده توسط : آرياتمپ