تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
متخصص زنان و زایمان در تهران
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ازمیر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
قیف بازاریابی چیست

تبليغات

آرشيو مطالب

امكانات ديگر

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 3
  بازدید دیروز : 0
  هفته گذشته : 5
  ماه گذشته : 5
  سال گذشته : 90
  بازدید کل : 669
  کل مطالب : 36
  نظرات : 0

قیف بازاریابی چیست

که فروشنده می داند در هر مرحله چگونه به صحبت کردن با مردم به آن را تبدیل به یک مشتری. و یا چگونه تبلیغات کار استفاده شده است برای جذب مشتریان یکی از مهم ترین تکنیک های فروش است که به عنوان فروش سرکوب. مدت فروش قیف نیز برای شرکت های واقع در فضای آنلاین استفاده می شود. در واقع مسیر فروش در بازاریابی محتوا برای چنین شرکت هایی بسیار مهم است.

در این مقاله ابتدا تعریف دقیق مبدل فروش را تعریف می کنیم و سپس مسیر فروش را در بازاریابی محتوا و سطوح آن تعریف می کنیم. و ما مقاله را با نمونه های واقعی به پایان می رسانیم تا به عنوان یک نماینده فروش شما می توانید مخاطبان خود را به یک مشتری تبدیل کنید. در واقع این مقاله یک نوع آموزش فروش است. پس با ما بیا.

قیف فروش چیست؟
سرکوب فروش یک اصطلاح است که در رواج برای برخی از زمان بوده است ، اما برای تقریبا چند دهه استفاده شده است. سرکوب فروش در واقع یک فرایند خاص است که باعث می شود مردم برای تبدیل شدن به یک مشتری واقعی و وفادار پس از این فرایند است.

ما باید به اشاره است که آن را ممکن است به در نظر گرفتن ساختار خاص به قیف فروش. این قیف می تواند با توجه به هر کسب و کار متفاوت است.

مدت فروش قیف است که شما از دست دادن بسیاری از مشتریان از طریق مراحل مختلف این روش. ایده آل ترین مورد داشتن یک سیلندر فروش این است که همه مخاطبان به مشتریان تبدیل می شوند ، اما آیا فکر می کنید این امکان پذیر است ؟

اهمیت سرکوب فروش در شرکت ها
کمک می کند تا شرکت های فروش آهنگ به موفق تر در کمپین های بازاریابی و تبلیغات. این موفقیت با توجه به هدف قرار دادن مسیریابی و در نهایت صرفه جویی در زمان و هزینه است.

شرکت ها می توانند مشتریان وفادار و واقعی خود را با کمک قیف فروش پیدا کنند. یکی از دلایلی که چرا سرکوب فروش برای کسب و کار مهم است همان است.

با کمک سرکوب فروش ، شرکت ها می توانند نقاط ضعف ، اعتراض خود را پیدا و رفع کنند. برای مثال یک کسب و کار متوجه می شود مشتریان بالقوه بسیاری در ابتدای قیف اما در پایان ما مشتریان وفادار چپ کمی برای او و این نشانه ای از یک مشکل در محل کار.

مسیر فروش در بازاریابی محتوا چیست؟
ما گفتیم که سرکوب فروش یک تکنیک است که کمک می کند تا شرکت انجام یک کار بهتر و مشتریان بیشتر است. این تکنولوژی باعث می شود بازاریابی بهتر و از طریق آن جذب مشتریان وفادار. قیف فروش را می توان در تمام شرکت ها ، هر دو سنتی و آنلاین استفاده می شود. در شرکت های اینترنتی مسیر فروش بیشتر در بازاریابی محتوا استفاده می شود. از آنجا که مخاطبان می یابد خدمات و یا محصولات به آن نیاز دارد از جستجو. در میان جستجوهای خود او اعتماد که سایت های محتوای بهتر و مفید تر. ما بیشتر در مورد نوع محتوا در هر سطح از قیف فروش صحبت.

سطوح مختلف قیف فروش
قیف فروش سطوح مختلف است. البته ، ما گفتیم که در هر کسب و کار ، مسیر فروش می تواند سطوح مختلف داشته باشد. در اینجا ما رایج ترین قیف فروش و سطوح آن را مطالعه می کنیم.

سطوح مختلف قیف فروش در بازاریابی محتوا
سطح اول: کشف
در این مرحله شما نیاز به مخاطبان با شما آشنا. در واقع ، هدف از این سطح از آگاهی از نام تجاری. این را می توان با تولید محتوای آموزشی انجام داد.

در میان محتوای آموزشی سعی کنید کاربر را به کسب و کار خود معرفی کنید و آنها را در مورد محصولات خود کنجکاو کنید. در این مورد ، آنها نام تجاری شما را در نظر خواهند گرفت. اما باید آن را با برخی از ظرافت و ظرافت انجام می شود. این به این معنی است که شما باید نوشتن حتی خودتان را به هیچ وجه هدف فقط نیاز و مشکلات کاربر نمی دانند. معرفی محصولات نیز باید به گونه ای باشد که کاربر احساس نمی کند که شما به دنبال تبلیغات هستید.

در این مرحله ، مقالات وبلاگ ، ویدئو ، فایل های آموزشی و وبینار بهترین نوع محتوا هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد انواع محتوا
سطح دو: جلب توجه کاربر
در این مرحله شما باید سعی کنید برای به دست آوردن اعتماد کاربر. به همین دلیل ، شما باید به تولید محتوای با کیفیت بالا و با ارزش ادامه دهید. در این سطح از ظلم و ستم ، شما باید خود و کار خود را تعریف نمی کند. در این مورد ، کاربران به شما اعتماد ندارند. آنچه شما باید انجام دهید ایجاد محتوای ارزشمند اما جذاب است.

در این سطح ، شما می توانید محصولات خود را ارائه دهد ، اما سعی نکنید به آنها را به فروش برساند. راه اندازی فیلم های آموزشی است که با کار و یا تعریف محصولات ، بررسی مورد و کلمات در این نقطه بهترین نوع محتوا هستند. در این سطح ، هدف باید به مشتریان.

سطح سه: کاربر به تبدیل مشتری
این سطح در برخی از شرکت ها پایان قیف است. تا به این نقطه, شما باید به مخاطبان اعتماد شما. در این سطح معلوم می شود برای متقاعد کردن کاربر به خرید. این امکان وجود دارد با ارسال و بررسی محصول و یا بیان نظرات مشتریان دیگر. در این سطح ، شما به وضوح می توانید در مورد محصول خود و ارزش آن صحبت کنید. اما سعی کنید آن را بیش از حد. در عوض استفاده از نمودارها و word برای القاء حس مستندات اطلاعات کاربر.

بیشتر بخوانید:

استراتژی قوی برای افزایش فروش آنلاین

سطح چهار: تعمیر و نگهداری مشتری
در بسیاری از شرکت ها ، تعمیر و نگهداری مشتری آخرین سطح قیف است. حفظ مشتریان سابق ارزان تر از جذب مشتریان جدید است. علاوه بر وفاداری مشتری می تواند تبدیل به بازاریابان بزرگ برای شما. بازاریابی محتوا بخشی از نگهداری سطح مشتری است. ارسال پیشنهادات شگفت انگیز را به مشتریان خود به عنوان مثال از طریق اس ام اس و یا ایمیل کمک بازاریابی. البته ، پشتیبانی خوب در این سطح مهم تر از بازاریابی محتوا است.

اهمیت محتوا در سرکوب فروش
اگر شما در اینجا مقاله را به خوبی مطالعه شما قطعا متوجه شده است که مطالب در تمام سطوح از فروش سرکوب برای شرکت های اینترنتی نقش اصلی بازی های برگزار شده توسط این بازی است. بنابراین باید گفت محتوای هر نوع مهم ترین ابزار برای رشد و موفقیت شرکت های اینترنتی است. درست است که بازاریابی و تولید محتوا می تواند بسیار ارزان تر از روش های بازاریابی یا تبلیغات, اما اگر شما فکر می کنم شما نیازی به پرداخت هزینه برای آن شما قطعا می خواهید.

مطالب مرتبط
ارائه می دهد 6 استراتژی ها و استراتژی برای افزایش فروش آنلاین

6 راه استفاده از نظرسنجی Instagram

چگونه محتوا باید در ابتدای مسیر فروش باشد ؟
محتوا در ابتدای قیف فروش
در این محله ، کمک محتوا باید کاربر را جذب کند. کاربران شما را از طریق جستجوی گوگل پیدا کنید و یا فهرست شبکه های اجتماعی. بنابراین به این دو محیط توجه کنید و با تنظیم هدف ، توجه به مسیر فروش و تعیین استراتژی محتوا شروع کنید.

علاوه بر محتوای با کیفیت بالا, شما باید سعی کنید برای بهینه سازی وب سایت خود را برای دیدن بیشتر از کاربران وب سایت خود را.

چگونه محتوا باید در وسط مسیر فروش باشد ؟
در این بخش ، شما باید مطالب مفید با توجه به کسب و کار خود را که نیاز کاربر را برطرف و یا حل مشکل خود را ایجاد کنید. بهتر است برای جلوگیری از طولانی مدت در مطالب خود را بیهوده و نوشتن آنچه واقعا لازم است. محتوا باید در این نقطه جذاب باشد.

در وسط مسیر فروش ، علاوه بر به دست آوردن اعتماد به نفس ، مردم باید کسب و کار ، محصولات و خدمات خود را ارائه دهند. سعی کنید به معرفی این حالت آگهی نیست.

چگونه محتوا باید در مسیر فروش تاخیر داشته باشد ؟
در اینجا شما نیاز به دادن فضای مشتری برای ارزیابی ، فکر می کنم و تصمیم گیری. بنابراین سعی کنید آنها را متقاعد به خرید. در پایان ، اگر مخاطب محصول خود را مورد نیاز و آن را دوست داشت ، تصمیم به خرید آن خود را. بنابراین در این بخش با کمک آگهی ها بزرگ رنگی جملات سعی نکنید به تحت تاثیر قرار دادن مشتریان.

شما باید نشان دهید که فروش برای شما مهم نیست (البته ، فروش مهم است ، اما نه به هر قیمت). شما باید نشان دهد که شما یک اولویت بالاتر در عموم مردم به او احترام بگذارند.

محتوا در قیف فروش اواخر
چگونه برای جلوگیری از افتادن به قیف؟
مطمئنا شما خواهد شد بسیاری از مشتریان در طول قیف فروش از دست بدهند. شما باید سعی کنید برای بستن سوراخ در قیف فروش و از دست دادن مشتری در دراز مدت. بهتر است به طور منظم سایت و محتوای آن را ارزیابی کنید.

همیشه گوگل آنالیز و وب سایت کنسول جستجوی گوگل را بررسی کنید. ببینید چه کلمات کاربران شما را از طریق پیدا کنید. محتوای بازدید کمتر در نظر بگیرید و آنها را بهبود بخشد. سعی کنید به سایت خود را نگاه خوب و البته افزایش سرعت بار سایت. از روش آزمون A / B استفاده کنید. به طور خلاصه ، انجام هر کاری را به کاربران نقطه شما را ببینید و لذت بردن از مطالب خود را به شما اعتماد و تبدیل به یک مشتری.

ادامه مطلب: استراتژی ایجاد محتوا instagram و اهمیت آن در موفقیت

بررسی نمونه کسب و کار در قیف فروش
بنابراین در حال حاضر اجازه دهید فرض کنیم که شما می خواهید به استفاده از یک شکل بسیار ساده که ما ارائه شده از قیف فروش در بازاریابی محتوا در کسب و کار شما. در زیر ، به طور خلاصه اما واضح تر توضیح دهید که چه باید بکنید.

آگاهی نام تجاری
ما در این مرحله گفت: هدف آگاهی نام تجاری است. شما می خواهید مردم برای تبدیل شدن به آشنایی با کار خود را. دیگر تولید محتوا بخش مهمی از این سطح است ، اما شما باید یک بهینه سازی موتور جستجوی متخصص را ببینید. از آنجا که در محتوای گوگل دیده می شود همه چیز نیست.

وضعیت مشابهی در شبکه های اجتماعی وجود دارد. با استفاده از هشتگ ها ، دوست داشتن و نظرات در صفحات مرتبط و یا به دنبال مردم شما باید سعی کنید. برای دیدن.

جلب توجه
شما باید سعی کنید برای جلب توجه کاربر. بنابراین نگاه از سایت شما و یا شبکه های اجتماعی باید سرد و جذاب باشد. محتوای شما ارسال باید همه جذب. اما شما باید برای ارائه یک ویژگی خاص نسبت به رقبای خود را به طوری که کاربران توجه به این ویژگی.

به عنوان مثال در شرکت های سنتی نستله است, که یک دستور غذا برای کوکی ها بر روی بسته بندی نوشت. این بود برای فروش بیشتر نیست, اما برای رضایت مشتری و به او اطلاعات مفید باعث فروش بیشتر.

انتقال مخاطبین به خریدار
ما گفت که در این سطح شما باید اطلاعات مفید و صحیح را به مشتری خود را به من بدهید. بررسی محصول و نظرات کاربران دیگر بهترین اطلاعات در این سطح است. دی جی کالا یک مثال موفق در این کسب و کار بود. هر یک از ما حتی اگر ما نمی خواهیم به خرید کالا DJ حداقل به مقایسه و خواندن نظرات واقعی برای دیگر کاربران به بازدید از وب سایت. البته همان بازدید و گرفتن اطلاعات صحیح باعث اعتماد به نفس و ما نیز خریداری شده است.

تعمیر و نگهداری مشتری
به نظر من, بهترین کسب و کار آنلاین ساخته شده است که کاربران به خرید بروید snapfood است. استفاده از اس ام اس بازاریابی شامل کدهای تخفیف خوب و البته الزام آور است که یک بازی جالب و صمیمی تن در بهترین زمان ( اساسا ناهار یا شام زمان) فرستاده خواهد شد ، احتمالا خرید مشتری به نفس کشیدن. البته پشتیبانی خوب استدلال جدا شده است و در این سطح از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این مثال ، هدف تنها برای بیان حفظ مشتری در آخرین سطح توسط محتوا بود.

حرف آخر.
توصیه آکادمی Infogram به مخاطبان عزیز تعیین هدف شما است. سپس استراتژی محتوا را انتخاب کنید و شروع به محتوای کمپین بازاریابی. فراموش نکنید که به توجه به فروش از راه دور در بازاریابی محتوا بیش از حد.

به یاد داشته باشید که هدف از تولید محتوای انبوه است. حتی در تمام مراحل, هدف این است که برای تولید محتوای آموزشی نیست. به منظور موفقیت ، شما باید محتوای با کیفیت را به موقع آماده کنید.


برچسب ها : ,
نوشته: حدیث | تاریخ: چهارشنبه 6 اسفند 1399 |

تبليغات

درباره ما


POWERED BY
BLOGTEZ.COM
تمامي حقوق در انحصار اين وبگاه ميباشد و هرگونه كپي برداري غير مجاز و شرعا حرام است. طراحي شده توسط : آرياتمپ