تبلیغات متنی
چاپ پرچم ، چاپ پارچه
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
چگونه به سرعت امتیاز کیفیت تبلیغات GOOGLE خود را به سرعت بهبود بخشید

تبليغات

آرشيو مطالب

امكانات ديگر

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 3
  بازدید دیروز : 15
  هفته گذشته : 18
  ماه گذشته : 18
  سال گذشته : 72
  بازدید کل : 651
  کل مطالب : 36
  نظرات : 0

چگونه به سرعت امتیاز کیفیت تبلیغات GOOGLE خود را به سرعت بهبود بخشید

  Google Ads که قبلاً با عنوان Google AdWords شناخته می شد ، یک بستر بازاریابی دیجیتال است که توسط گوگل در سال 2000 ایجاد شده است . در زمان راه اندازی آن ، فقط 350 تبلیغ کننده از این سرویس برای ایجاد آگاهی از برند استفاده می کردند. امروزه Google Ads بیش از 1 میلیون بازاریاب دارد و افزونه چند میلیارد دلاری این شرکت است.

با بسیاری از بازاریابان که از خدمات تبلیغاتی برای افزایش ترافیک و ROI استفاده می کنند ، Google Ads به چشم انداز بسیار رقابتی تبدیل شده است. کسانی که از هر منبعی که به نفع خود استفاده کند استفاده نمی کنند ، کمتر موفق می شوند. یکی از راه هایی که گوگل اهمیت شما را برای مخاطب مصرف کننده تعیین می کند ، از طریق نمره کیفیت شما است. نمره کیفیت ضرب شده با پیشنهاد پرداخت هر کلیک برابر است با رتبه Google Ad. این یک معادله مهم است که باید در طول سفر بازاریابی خود به خاطر بسپارید.
در طول این راهنما ، عمیق تر به این موارد خواهیم پرداخت:
 
تعریف واقعی از نمره کیفیت Google Ads
انواع مختلف نمرات برای تمرکز بر روی
چرا مهم هستند
چگونه می توانید خود را تغییر دهید
پیشنهاد 1
امتیاز کیفیت تبلیغات Google چیست؟
امتیاز کیفیت تبلیغات Google چیست؟
 
نمره کیفیت گوگل ترکیبی از عواملی است که ارتباط کلی تبلیغات شما با مشتری را توصیف می کند. بازاریابان با نمرات با کیفیت بالا رتبه های تبلیغاتی بهتری دارند. دقیقاً مانند ترافیک جستجوی ارگانیک در صفحه نتایج ، رتبه بندی شده تبلیغات نیز قرار می گیرد. نتیجه نمره شما به سه معیار اصلی بستگی دارد:
 
نرخ کلیک انتظار می رود: فرصتی برای تبلیغ تبلیغات شما توسط یک مشتری مشاهده و کلیک می شود.
Landing Page Experience: چیدمان و نقشه سایت شما چقدر راحت و سازمان یافته است ، و همچنین ارتباط کلی سایت با مصرف کننده است.
ارتباط آگهی: سطحی که در آن تبلیغات شما با جستجوی کاربر و قصد کاربر مطابقت دارد.
نمره از 1-10 گزارش شده و به منظور کمک به بازاریابان برای تمرکز انرژی در افزایش تأثیر مشتری است. گوگل نمره را " چراغ هشدار دهنده برای موتور خودرو " توصیف می کند. به شما راننده می گوید که مشکلی در تبلیغات یا وب سایت شما وجود ندارد تا بتوانید آنرا برطرف کنید.
 
نحوه ارزیابی نمره کیفیت تبلیغات Google شما
برای دیدن نمره‌ی کیفیت فعلی برای تبلیغات Google شما ، بازاریابان یک تشخیص کلید واژه را اجرا می کنند. می توانید این کار را با انتخاب "کمپین" و سپس "کلمات کلیدی" انجام دهید. کادر گفتار سفید باید در کنار کلمات کلیدی موجود در صفحه قابل مشاهده باشد. از این گزینه استفاده کنید تا ببینید نمره قبلاً وجود دارد ، از جمله ارتباط آگهی ، تجربه صفحه فرود و نرخ کلیک انتظار برای کلمه کلیدی.
 
اگر هیچ جعبه گفتار سفید قابل مشاهده نیست ، می تواند این باشد که شما ستون های نمره کیفیت را غیرفعال کرده اید. آنها را با کلیک کردن بر روی "کمپین ها" ، و "کلمات کلیدی" و سپس انتخاب "تغییر ستون ها" از فهرست کشویی فعال کنید. از اینجا ، می توانید نمره کیفیت ، تجربه صفحه فرود ، ارتباط آگهی یا نرخ کلیک مورد انتظار خود را ببینید.
 
از طرف دیگر ، می توانید با انتخاب نمره کیفیت (تاریخچه) ، تجربه صفحه فرود (تاریخ) و غیره ، تاریخچه این مؤلفه های QS را مشاهده کرده و با کلیک بر روی "اعمال" کنید.
 
پیشنهاد 2
انواع مختلف نمرات کیفیت
انواع مختلف نمرات کیفیت
 
هر بازاریاب که نمک خود را دارد نمیتواند از کیفیت در سطح کلمات کلیدی آگاهی داشته باشد ، اما در رتبه بندی QS بیشتر از کلمات کلیدی وجود دارد. در واقع ، چند نوع مختلف از نمرات کیفیت برای نظارت وجود دارد. این شامل:
 
امتیاز کیفیت کلمه کلیدی
 
قابل اعتماد ترین و شناخته شده ترین نمره کیفیت ، کلمات کلیدی QS را می توان از داشبورد Google Ads شما مشاهده کرد. البته هدف این است که از 1-10 ممکن به 10 نفر در رده های بعدی برسیم. این بستگی به تعداد مشتریانی دارد که با استفاده از کلمات کلیدی شما جستجو می کنند.
 
Google از کل تاریخچه یک کلمه کلیدی برای نمره گذاری دقیق آن استفاده می کند ، که در انتخاب کلمات کلیدی شما مفید است. از آنجا که کلمه کلیدی شما توسط پایگاه کاربر Google تعریف شده است ، شما می توانید فرم رتبه بندی را مشاهده کنید ، و پایین بودن یا بالا بودن رتبه شما در نحوه رتبه بندی آنلاین تأثیر می گذارد. کلمات کلیدی در چندین عامل کمک کننده رتبه بندی می شوند ، از جمله:
 
ارتباط کلمه کلیدی با محتوا و استفاده مناسب در آن
اهمیت کلمه کلیدی برای مصرف کنندگان در مشاهده آگهی شما
نمرات قبلی برای یک کلمه کلیدی
پیش بینی نرخ کلیک بر اساس استفاده قبلی از کلمه کلیدی
امتیاز کیفیت صفحه فرود
 
گوگل همیشه خود را به عنوان یک شرکت کاربر اول به بازار عرضه کرده است. آنها تلاش می كنند كه نتایج با كیفیت بالایی را برای جستجوكنندگان ارائه دهند ، این بدان معنی است كه صاحبان سایت باید محتوای با كیفیت بالایی را برای رتبه بندی ارائه دهند. صفحه فرود نمره کیفیت شما کمک می کند نظارت بر نحوه نزدیک شما مناسب این خصوصیات است. عوامل مؤثر بر LPQS شما عبارتند از:
 
ارتباط با محتوا
سهولت در پیمایش
شفافیت سیاست ها
کپی بی نظیر
باز هم ، جستجوی شما برای کسب نمره بهتر و ROI بالاتر به کلمه کلیدی QS باز می گردد. هنگامی که روی آن کادر گفتاری شناور هستید ، یکی از عوامل نشانگر رتبه ، تجربه صفحه فرود است. اگرچه هرگز به طور صریح توسط Google ذکر نشده است ، بدیهی است که صفحه فرود نقش بزرگی در موفقیت سایر مناطق تبلیغ شما دارد.
 
نکته مهم و صعب العبور Google که صفحه فرود شما را ، چه رسمی و چه رسمی ، رتبه بندی می کند ، این است که به عنوان یک بازاریاب یا صاحب مشاغل توجه بیشتری می کنید. صفحه فرود شما چهره شرکت شما است ، به این معنی که بهبود آن فقط باعث بهبود تجربه مشتری شما خواهد شد. این باعث افزایش وفاداری به برند ، ترافیک و به نوبه خود درآمد می شود.
 
امتیاز کیفیت موبایل
 
دستگاه های تلفن همراه به عنوان ابزاری تعریف شده اند که بدون لنگر قابل استفاده است. رایانه لوحی یا تلفن همراه رایج ترین است ، اما iPod ها ، Chromebook ها و سایر دستگاه ها نیز حساب می شوند. از نظر ترافیک اینترنت در جهان ، 52٪ موبایل است که این یک QS مهمی است که برای موفقیت در آن رتبه بندی می شود.
 
این تنها امتیاز است که باعث می شود مکان در فرایند تصمیم گیری قرار بگیرد. جایی که یک دستگاه از طریق ردیاب GPS برای تبلیغات رتبه بندی شده در منظره یاب قرار دارد. بنابراین ، تبلیغ شما ممکن است متفاوت از سطح دستگاه همراه باشد.
 
امتیاز کیفیت سطح حساب
 
گوگل این نمره را به طور رسمی تأیید نکرده است ، اما بسیاری از تبلیغ کنندگان معتقدند که این وجود دارد. ALQS موفقیت کلی حساب شما را ارزیابی می کند ، از جمله عملکرد تبلیغات و کلمات کلیدی مورد استفاده در طول زمان. نمره کیفیت حساب شما نشانگر سایر امتیازاتی است که شما جمع آوری کرده اید. این بدان معنی است که نرخ کلیک کافی یا درجه بد برای استفاده از کلمات کلیدی شما را در سطح حساب منفی قرار خواهد داد.
 
یکی از دلایلی که بازاریابان اعتقاد داشتند این بخش از سیستم امتیاز دهی کیفیت وجود دارد به دلیل عملکرد بالاتر حساب های دیرینه است. به نظر می رسد حساب های قدیمی در مقابل حساب های جدید دارای یک مزیت در رتبه QS هستند. این ممکن است بخشی از آن به دلیل محدود کردن خط مشی Google برای ایجاد چندین حساب AdWords باشد.
 
وقتی یک شرکت می بیند که یک حساب تبلیغاتی عملکرد ضعیفی دارد ، تنها کاری که می تواند انجام دهد این است که تلاش های بازاریابی و بازسازی را به عقب بازگرداند. این یک روند طولانی مدت است ، اما بازپرداخت ارزش تلاش دارد. تجدید ساختار استراتژی شما می تواند شامل حذف قدیمی و استفاده از کلمات کلیدی جدید یا بهبود ارتباط تبلیغات با مخاطبان باشد.
 
امتیاز کیفیت گروه تبلیغاتی
 
این امتیاز رتبه کل در سطح آگهی است. این شامل مواردی است که می تواند در درک و پذیرش یک تبلیغ توسط مخاطبان شما تأثیر بگذارد. بازاریابانی که نمره تبلیغ را برطرف می کنند ، روی گروه های تبلیغاتی و شاخص های مارک آنها تمرکز می کنند. درک مصرف کننده ، ارتباط و کلمات کلیدی همه بررسی شده و از گروه تبلیغاتی با کمترین عملکرد شروع می شود.
 
ابتدا با جلب توجه شما روی تبلیغات کم کارآمد ، میانگین کلی تبلیغات خود را تقویت می کنید. شما می توانید با افزودن کلید واژه QS برای یک گروه تبلیغاتی و میانگین آنها ، این نمره را کنترل کنید.
 
در حالی که بسیاری از این نمرات به کلمات کلیدی متکی هستند ، اما به وضوح بیشتر از این فرمول جادویی وجود دارد.
 
چرا نمرات کیفی مهم هستند
چرا نمرات کیفی مهم هستند
 
اگر کاربرپسند نباشد ، Google چیزی نیست. آنها می دانند که بدون کاربران ، این سیستم عامل ارزش زیادی ندارد. با داشتن بیش از 5 میلیارد کاربر ، این حس را ایجاد می کند که این شرکت دست به چنین اقدامات شدید می زند تا مطمئن شود که تمام سایت هایی که نمایش می دهد از کیفیت یکسانی برخوردار هستند.
 
نمرات کیفیت بسیار مهم است زیرا آنها ارزش های Google را نشان می دهند ، و به شما نشان می دهند که چگونه در تبلیغات ، کلمات کلیدی و صفحات فرود شما نشان داده می شوند. آنها به گوگل می گویند که کدام سایت ها از قوانین پیروی می کنند و کدام یک از تبلیغات ارزش جستجو برای جستجوگرهای وفادار خود را ندارند.
 
حتی بدون توجه Google به خدمات به مشتری ، QS شما برای موفقیت برند شما بسیار مهم است زیرا این امر بیانگر نظر مشتری است. آماری که گوگل برای تعیین ارتباط تبلیغات شما با نحوه رتبه بندی مصرف کنندگان وب سایت ها برای خودشان استفاده می کند. مصرف کنندگان سؤالاتی از قبیل:
 
آیا می توانم بدون سردرگمی به سایت بپردازم؟
آیا پیوند دقیقاً به من گفت که کجا می روم و صادقانه بود؟
آیا نسخه موجود در آن آگهی به نظر می رسد که مجبور شد کلمات کلیدی را در بر بگیرد ، یا صاف و طبیعی بود؟
بیش از این ، نمره کیفیت شما به شما می گوید واجد شرایط حضور در جستجوی کاربر هستید یا خیر. به این معنی که صفحه و آگهی شما می تواند برای مصرف کنندگان کاملاً نامرئی باشد.
 
سرانجام ، نمرات کیفیت شما رتبه شما را هدایت می کند. همانطور که در بالا ذکر شد ، تبلیغات پولی دارای رتبه ای هستند ، به همان روشی که نتایج جستجوی ارگانیک انجام می دهد. اگر نمره کیفیت شما پایین است ، رتبه خود را نیز کسب خواهید کرد. اگر رتبه شما پایین است ، دید شما نیز هست. این یک دور شرور است و شکستن آن دشوار است. وقتی در نظر بگیرید 46٪ از کلیه کلیکها در سه تبلیغ اول پرداخت شده در صفحه نتیجه Google است ، بیشتر آشکار می شود .
 
اجازه ندهید که این شما را ترفند کند. در حالی که این یک پروژه بلند مدت است ، بازاریابان می توانند از چندین طریق امتیازات کیفیت را بهبود بخشند.
 
5 نکته برای بهبود نمره کیفیت شما
خوب است اگر نمرات کیفی خودشان را بهبود ببخشند ، اما واقع بینانه نیست. با ورود گزارش های QS پایین ، بازاریابان باید آماده شوند تا تغییرات و بروزرسانی های خود را انجام دهند. در اینجا پنج روش برای بهبود نمره شما آورده شده است:
 
گزارشات داده را برای اشتراک اشتراك مرور كنید : تعداد دفعاتی كه آگهی های شما از تعداد دفعات مشاهده شده از آنها مشاهده می شود ، سهم برداشت است. این به شما نشان می دهد که آیا تبلیغات شما در حد توان تحویل داده می شود یا خیر. تبلیغات نامرئی کلیک نمی شوند ، بنابراین دانستن سهم برداشت شما مهم است.
از کلمات کلیدی استفاده نکنید که خیلی گسترده نیستند یا بسیار طاقت فرسا هستند: Google در مورد کلمات کلیدی یک مورد بد "سندرم گلدیلوکز" دارد. آنها باید درست باشند. استفاده از کلمات کلیدی بسیار گسترده ، تبلیغات شما را در میان بسیاری از افراد دیگر که به همان عبارت افتخار می کنند ، از دست می دهید. به همین ترتیب ، کلمات کلیدی که خیلی طاقت فرسا هستند بیننده شما را محدود می کنند. ملاقات در جایی در وسط ، تبلیغ قابل مشاهده تری را تضمین می کند.
تبلیغات زیرساختی برای ارتباط: گروه بندی تبلیغات توسط مخاطب هدف ، کلمه کلیدی و سایر فاکتورها باعث بهبود ارتباط این آگهی می شود. Google ارتباط آگهی را به عنوان ارتباط بین آگهی حاصل و جستجوی جستجوگر مشاهده می کند. هنگامی که تبلیغات شما بر اساس موضوعات طبقه بندی می شود ، شانس اینکه آنها توسط Google در نظر گرفته شوند افزایش می یابد.
صفحات فرود برای بازتاب گروه های تبلیغاتی: این به نظر می رسد مانند کار زیادی است ، و ممکن است باشد ، اما بازپرداخت ارزش آن را دارد. باز هم ، یکی از مهمترین عواملی که گوگل در صفحه فرود شما به دنبال آن است ، مربوط به جستجوگر و تبلیغی است که از آنجا دریافت کرده اید. آگهی صادقانه بود؟ آیا این یک صفحه از صفحه فرود شما را رنگ آمیزی کرده است؟ آیا کلمات کلیدی مطابقت دارند؟ اینها همه سوالات مهم هستند.
افزایش بارگذاری صفحه لندینگ: ممکن است شما فکر کنید ، "این رتبه بندی با کیفیت Google Ad است ، نه رتبه بندی صفحه وب." متأسفانه ، به عنوان یکی از مؤلفه ها به صفحه فرود شما مربوط می شود ، یک رتبه بر دیگری تأثیر می گذارد. تجربه کاربر در وب سایت شما به شدت در QS شما منعکس می شود. Google می خواهد بداند که مشتریان می توانند به سرعت کافی جمع شوند و محتوای آن به سرعت کافی جلب شود تا توجه خود را جلب کنند.
امتیاز کیفیت خود را حفظ کنید
کار سخت و رده بندی کافی نیست ، شما باید یک بار این نتیجه را حفظ کنید. Google مرتباً وب سایت ها را بررسی می کند ، اما نمره کیفیت شما به آرامی تغییر می کند. این می تواند فریب شرکت هایی باشد که فکر می کنند وقتی عملکردهایشان به آرامی کاهش می یابد خوب کار می کنند. با نظارت بر کلمات کلیدی ، نمرات و تغییر الگوریتم گوگل ، شانس بهتری برای ماندن در بالای موارد دارید.
 
به یاد داشته باشید ، Google نه تنها به نمره فعلی شما نگاه می کند ، بلکه تاریخچه نمره شما در طول زمان است. بسیاری از بازاریابان فکر می کنند که در رتبه های گوگل ، طول عمر شمارش می شود. بنابراین ، چه در حال حاضر رتبه بالایی داشته باشید یا نه ، همچنان روی نمره خود کار کنید تا در گوگل و مشتریان خود تأثیر بگذارید.
 
بیاموزید که کیفیت نمره تبلیغات Google چیست و چگونه می توانید آن را با یک دیپلم حرفه ای در بازاریابی جستجو بهبود دهید . امروز بروشور را بارگیری کن

 


برچسب ها : ,
نوشته: حدیث | تاریخ: پنجشنبه 23 مرداد 1399 |

تبليغات

درباره ما


POWERED BY
BLOGTEZ.COM
تمامي حقوق در انحصار اين وبگاه ميباشد و هرگونه كپي برداري غير مجاز و شرعا حرام است. طراحي شده توسط : آرياتمپ