تبلیغات متنی
چاپ پرچم ، چاپ پارچه
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
با جستجوی YOUTUBE SEO ، ایجاد جستجوی بیشتر کنید

تبليغات

آرشيو مطالب

امكانات ديگر

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 11
  بازدید دیروز : 0
  هفته گذشته : 11
  ماه گذشته : 11
  سال گذشته : 65
  بازدید کل : 644
  کل مطالب : 36
  نظرات : 0

با جستجوی YOUTUBE SEO ، ایجاد جستجوی بیشتر کنید

وقتی اصطلاح SEO را می شنوید ، به راحتی می توانید نتایج جستجوی Google را تصویر کنید. از این گذشته ، گوگل بزرگترین و پرکاربردترین موتور جستجوی جهان است که سهم بازار آن بیش از چهار برابر بزرگترین رقیب خود است .

با این حال ، به سادگی چیزی بیش از گوگل برای سئو وجود دارد. دومین موتور جستجوی بزرگ جهان اغلب به اندازه منبع با ارزش ترافیک - و برای برخی از صنایع - یک منبع ترافیک حتی با ارزش تر از خود گوگل است.

ما در مورد YouTube صحبت می کنیم ، دومین موتور جستجوی بزرگ جهان از نظر حجم ، بیشتر از خود گوگل از کاربران دسک تاپ ترافیک بیشتری دریافت می کند .

اگر برای تجارت خود از فیلم استفاده می کنید ، چه برای بازاریابی رسانه های اجتماعی و چه به عنوان بخشی از یک استراتژی بازاریابی ویدیوی بزرگتر که بهینه سازی محتوای شما برای جستجوی YouTube است ، یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد بیشتر جستجوی جستجو و بهبود ROI از کمپین شما است.

در زیر ، ما چند تاکتیک ساده و در عین حال مؤثر SEO را بیان کرده ایم که می توانید از آنها برای بهینه سازی محتوای ویدیوی خود و جذب ترافیک بیشتر استفاده کنید. مانند SEO معمولی در محل ، اثرات SEO ویدیویی می تواند تجمعی باشد ، به این معنی هرچه نکات بیشتری را پیاده سازی کنید ، نتایج شما بهتر می شود.

عنوان و توضیحات خود را به همان شکلی که دوست دارید برای Google بهینه کنید

هر روز ، کاربران YouTube تقریباً پنج میلیارد فیلم تماشا می کنند . با داشتن تعداد کل کاربر بیش از 1.3 میلیارد نفر ، حجم گسترده ترافیک YouTube فرصتی مناسب برای سؤالات تجاری را برای مارک هایی که از ویدیو استفاده می کنند برای بازاریابی محصولات خود و ارتباط با مشتریان ارائه می دهد.

درست مانند بهینه سازی برای جستجوی Google ، بهینه سازی جستجوی YouTube با محتوای عالی صفحه ارائه می شود.

بهینه سازی فیلم بر روی صفحه به دو چیز دست پیدا می کند. اول ، به YouTube کمک می کند تا ویدیوی شما را بفهمد و کدام یک از کلمات کلیدی آن را از نزدیک نزدیک تر می کند ، و این باعث می شود مرتب سازی و رتبه بندی ویدیوی شما در نتایج جستجو آسان تر شود.

دوم ، بهینه سازی در صفحه باعث می شود ویدیوی شما در نتایج جستجوی ارگانیک Google برای کلمات کلیدی برتر شما ظاهر شود ، زیرا فیلم های YouTube اغلب در نتایج جستجوی Google برای "چگونگی" و کلمات کلیدی اطلاعاتی نشان می دهند.

عناصر مهم رتبه بندی صفحه در مورد فیلم های YouTube عنوان ، توضیحات و برچسب های ویدیو است. از این میان ، عنوان ویدیوی شما مهمترین عامل برای ایجاد موضوع ، کلمات کلیدی و موضوع آن است.

YouTube حداکثر 100 کاراکتر را در عنوان ویدیو قرار می دهد و عناوین فیلم را در صورت جستجو بیش از 66 نویسه کوتاه می کند. این امر باعث می شود تا موضوعات اصلی خود را در نزدیکی شروع عنوان خود برای دید بهینه پوشش دهید.

در اینجا مثالی از عناوین ویدیوی YouTube بهینه شده ، این بار برای کلمه کلیدی "نکات تزئینات" آورده شده است:

این نمونه ای از عناوین ویدیویی خوب بهینه شده در YouTube است ، این بار برای نکات تزئین کلمه کلیدی

تمام ویدیوهای برتر رتبه اول کلمه کلیدی اصلی را در ابتدای عنوان دارند و موضوع آنها را برای بینندگان و الگوریتم جستجوی YouTube آشکار می سازد.

بهینه سازی توضیحات ویدیوی شما برای جستجوی ارگانیک بسیار ساده است. حتماً در ابتدای توضیحات ، با کلمات کلیدی ثانویه و تغییرات کلمه کلیدی اصلی خود در کل نسخه خود از کلید واژه اصلی خود استفاده کنید.

در اینجا مثالی از توضیحات ویدیوی خوب بهینه شده YouTube از ویدیوی برتر رتبه بندی شده برای کلید واژه "نحوه تغییر روغن خودرو" آورده شده است.

در اینجا مثالی از توضیحات ویدیوی YouTube کپی شده بهینه شده با کیفیت از ویدئوی برتر برای کلمه کلیدی "نحوه تغییر روغن خودرو" آورده شده است.

همانطور که مشاهده می کنید ، کلمه کلیدی اصلی - "تغییر روغن" - در ابتدای توضیحات ویدیو ، با کلمات کلیدی ثانویه مانند "چگونه روغن خود را تغییر دهید" و "روغن را در اتومبیل خود تغییر دهید" در کل کپی کنید.

با وجود چندین کلمه کلیدی ، به طور طبیعی می خواند و توصیف خوبی از آنچه بیننده می تواند از این ویدئو انتظار داشته باشد ، بدون اینکه احساس کند مانند محتوای موتور جستجو است.

سرانجام ، YouTube از برچسب ها برای مرتب سازی و رتبه بندی فیلم ها استفاده می کند. اگرچه برچسب ها دیگر عمومی نیستند (YouTube چندین سال پیش به دلیل سوءاستفاده آنها را از رابط کاربری حذف کرد ) سازندگان محتوا هنوز هم می توانند برچسب ها را به ویدیوهای خود اضافه کنند تا دید جستجو را بهبود بخشند.

با استفاده از ابزار عنصر بازرسی در Chrome ، می توانیم ببینیم که برچسب های ویدیوی تغییر روغن که در بالا نمایش داده شده مربوط به تغییر روغن خودرو برای انواع مارک های محبوب خودرو است:

با استفاده از ابزار عنصر inspect در Chrome ، می توانیم برچسب های کلیدی را برای فیلم های YouTube مشاهده کنیم.

نیازی به رفتن به برچسب ها نیست. بیشتر اوقات ، پنج تا 10 برچسب که کلمات کلیدی اصلی شما را پوشش می دهد بیش از حد کافی است تا الگوریتم YouTube را به درستی درک کنید که ویدیوی شما در مورد چیست.

اگر ویدیوی شما یک کلمه کلیدی طاقچه و غیرقابل رقابت را هدف قرار می دهد ، بهینه سازی روی صفحه به تنهایی ممکن است برای کمک به شما در رتبه بندی و شروع به تولید ترافیک کافی باشد. اگر اینگونه نباشد ، می توانید نکات پیشرفته زیر را برای تقویت بیشتر سئو ویدیوی خود و رتبه بندی برای کلمات کلیدی مورد نظر خود پیاده کنید.

زیرنویس های بسته را اضافه کنید تا در مورد محتوای خود به YouTube بیشتر بگویید

سیستم زیرنویس بسته YouTube لذت بردن از شنوایی افراد با محتوای شما را بسیار ساده تر می کند. همچنین با تبدیل محتوای صوتی - معمولاً محتوای گفتاری - به کلماتی که می تواند برای ارزیابی موضوع ویدیوی شما استفاده شود ، اطلاعات بیشتری درباره فیلمهای شما به YouTube می دهد.

زیرنویس های بسته یک عامل رتبه بندی جستجوی YouTube است و اضافه کردن آنها به فیلم های شما یک روش عالی برای تقویت سئو شما است.

زیرنویس های بسته یک عامل رتبه بندی جستجوی YouTube است و اضافه کردن آنها به فیلم های شما یک روش عالی برای تقویت سئوی شما و افزایش احتمال فیلم های شما در جستجوی کلمات کلیدی مورد نظر در YouTube است.

افزودن زیرنویس های بسته به فیلم های YouTube ساده است. با رفتن به مدیر ویدیو شروع کنید ، سپس روی ویدیویی که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید و گزینه "Subtitles / CC" را از فهرست ویرایش انتخاب کنید.

از اینجا ، YouTube به شما امکان می دهد زیرنویس های بسته از مرورگر خود را به صورت دستی اضافه کنید. همچنین می توانید یک فایل زیرنویس موجود را در قالب های مختلف بارگذاری کنید. راهنمای YouTube برای ایجاد زیرنویس ها و زیرنویس های بسته ، کل روند را در یک فیلم سریع یک دقیقه ای توضیح می دهد.

برای ایجاد محبوبیت ، ویدیوی خود را در خارج از YouTube تبلیغ کنید

از آنجا که YouTube میزبان تمام محتوای ویدیوی خود است ، به نقاط وسیع تری از نقاط داده نسبت به Google دسترسی دارد ، که تا حد زیادی به ارزیابی لینک ها ، فعالیت های اجتماعی و سایر معیارهای شخص ثالث برای ارزیابی ارزش و محبوبیت یک صفحه وابسته است.

این بدان معنی است که YouTube می تواند به راحتی با مشاهده تعداد بازدیدهای خود نسبت به فیلم های مشابه ، محبوب ترین ویدیو را در هر موضوع تعیین کند.

وقتی YouTube برای اولین بار راه اندازی شد ، نماهای ویدئویی عامل رتبه برتر آن بودند . امروز ، در حالی که نمایش ها رتبه برتر برای محتوای ویدیو نیستند ، آنها هنوز هم بخش مهمی از تنظیم ویدیوی شما به عنوان یک قطعه معتبر از محتوا برای کلمات کلیدی آن هستند.

در تصویر زیر ، می بینید که نتایج کلمات کلیدی "راهنمای سفر سیدنی" بر اساس تعداد بازدید آنها طبقه بندی شده است ، که محبوب ترین فیلم ها در ابتدا و محتوای ویدیوی کمتری از نتایج جستجو پایین آورده شده است:

ساده ترین راه برای افزایش تعداد بازدید و ایجاد محبوبیت برای محتوای ویدیوی شما تبلیغ و اشتراک گذاری آن در خارج از YouTube است.

ساده ترین راه برای افزایش تعداد بازدید و ایجاد محبوبیت برای محتوای ویدیوی شما تبلیغ و اشتراک گذاری آن در خارج از YouTube است.

اگر یک حضور اجتماعی مستقر دارید ، محتوای ویدیوی خود را در فیس بوک و توییتر به اشتراک بگذارید (حتماً به ویدیوی YouTube خود پیوند دهید ، یا در صورت امکان آن را جاسازی کنید) تا رانندگی را ترافیک کنید و به ویدیوی خود در صعود از رده ها کمک کنید.

علاوه بر تقویت رتبه بندی شما ، تعداد نمای بالاتر با نشان دادن بینندگان اثبات می کند محتوای شما فقط جذاب و مفید نیست ، بلکه بسیار پرطرفدار است.

محتوای تازه را مرتباً منتشر کنید

هر دقیقه بیش از 300 ساعت فیلم ویدئویی در YouTube بارگذاری می شود. به دلیل حجم گسترده ای از مطالب که هر روز نمایان می شود ، الگوریتم موتور جستجوگر YouTube باعث می شود محتوای جدید افزایش قابل توجهی در دید جستجو برای رانندگی ترافیک و ارزیابی عملکرد ایجاد کند.

به نظر می رسد این افزایش در هرجایی از 24 ساعت تا سه ماه به طول انجامد و به ویدیوی شما یک پنجره کوتاه ارائه می دهد که در آن احتمالاً توسط مخاطب هدف شما دیده می شود.

مت گیلن در پست درخشان خود در مورد الگوریتم YouTube در زمینه مهندسی معکوس ، کشف کرد که "تازه بودن" یک فیلم - یعنی جدید بودن و ارتباط آن - نقش عمده ای در قرارگیری آن در نتایج جستجوی YouTube و توصیه های نوار جانبی دارد.

شما می توانید این افزایش رتبه بندی را در تصویر زیر مشاهده کنید ، جایی که یک فیلم قدیمی یک هفته ای در مورد مدل موهای زن علی رغم داشتن تعداد بازدید پایین و بهینه سازی عنوان ضعیف ، از محتوای قدیمی تر پیشی می گیرد:

هر دقیقه بیش از 300 ساعت فیلم ویدئویی در YouTube بارگذاری می شود. به دلیل حجم گسترده ای از مطالب که هر روز ظاهر می شود ،

جدید بودن به ویژه برای کلمات کلیدی که شامل تاریخ هستند ، از جمله "بهترین بلندگوها برای سال 2017" یا "فیلمهای 2017" از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بهترین راه برای استفاده از عشق YouTube به همه چیزهایی که به نفع شماست این است که محتوای ویدیوی خود را به قطعات کوچکتر و کوچکتر تقسیم کنید و آن را به صورت روزانه یا هفتگی بارگذاری کنید. این تاکتیک همچنین برای ترغیب بینندگان خود برای عضویت در کانال شما و به روز ماندن مفید است.

درست مانند گوگل ، ارزش YouTube و اهمیت و طراوت را دارد. به طور مرتب محتوای جدید و جدید ویدیویی را منتشر کنید و محتوای خود را برای جذب مشترکین بیشتر و ایجاد ترافیک به مراتب بیشتر برای مشاغلتان پیدا خواهید کرد

شروع به ایجاد محتوای ویدیویی برجسته کنید

برای ایجاد یک فیلم عالی نیازی به بودجه هالیوود ندارید. در حقیقت ، ایجاد ویدیو با بودجه محدود ، اغلب می تواند با ایجاد احساس شخصی تر ، صادقانه و شفاف تر ، به نفع شما باشد.

راهنمای ما برای ایجاد محتوای ویدئویی برجسته در بودجه ، اصول اولیه ایجاد و بازاریابی محتوای ویدیوی دیجیتال را برای مشاغل و مارک های کوچک که می خواهند بدون هزینه های معمول تولید محتوا در ویدیو بپیوندند ، شامل می شود.

پس از ایجاد ویدئوی خود ، لیست ما از پنج راز بازاریابی ویدیویی فوق العاده موفق می تواند شما را به سمت مؤثرترین راه های تبلیغ محتوای ویدیویی ، تولید ترافیک و تقویت برند شما راهنمایی کند.

بیاموزید که چگونه با استفاده از AdWords ، بازاریابی PPC ، بازاریابی نمایشگر و تکنیکهای بازاریابی ، راهبردهای پیشرفته بازاریابی جستجو را ایجاد ، مدیریت و پیاده سازی کنید.


برچسب ها : ,
نوشته: حدیث | تاریخ: دوشنبه 10 شهريور 1399 |

تبليغات

درباره ما


POWERED BY
BLOGTEZ.COM
تمامي حقوق در انحصار اين وبگاه ميباشد و هرگونه كپي برداري غير مجاز و شرعا حرام است. طراحي شده توسط : آرياتمپ