تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
متخصص زنان و زایمان در تهران
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ازمیر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
راهنمای کامل سئو در صفحه و خارج از صفحه

تبليغات

آرشيو مطالب

امكانات ديگر

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 14
  بازدید دیروز : 0
  هفته گذشته : 16
  ماه گذشته : 16
  سال گذشته : 101
  بازدید کل : 680
  کل مطالب : 36
  نظرات : 0

راهنمای کامل سئو در صفحه و خارج از صفحه

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) تقریباً از زمانی که اینترنت عمومی بوده است وجود داشته است و از روزهای ابتدایی ، سازمان ها از این شبکه برای جلب مخاطبان جدید ، ایجاد ترافیک به وب سایت هایشان ، گسترش دانش و رشد استفاده می کنند.

اما سئو از زمان اولین استفاده برای پر کردن هرچه بیشتر کلمات کلیدی در محتوا و پر کردن صفحات با بک لینک ، بسیار تغییر کرده است. با گذشت زمان ، سئو به یک روش پیچیده و فنی تبدیل شده است که از رفتار فعلی کاربران وب بسیار آگاه است و تجسم امروزی از هر دو روش درون صفحه ای و خارج از صفحه استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که وب سایت های با کیفیت بالا در بالای صفحه نتایج موتور جستجو قرار می گیرند.

اما به طور دقیق SEO داخلی و خارج از صفحه چیست و چگونه بازاریاب های دیجیتال می توانند از آنها برای خدمات دهی به مشتری استفاده کنند؟ این دقیقاً همان چیزی است که بحث امروز به آن اختصاص خواهد یافت ، بنابراین برای یادگیری هر آنچه در مورد بهترین روشهای مدرن جستجوگرها می دانید بایستید

درک SEO در صفحه

سئو در صفحه شامل همه تکنیک های موجود در سایت است که می توانید برای اطمینان از رتبه بندی یک صفحه وب در SERP استفاده کنید و همچنین می تواند به تعیین رتبه بندی آن صفحه کمک کند. این از هر دو محتوا و عناصر فنی برای بهبود کیفیت یک صفحه استفاده می کند ، بنابراین هرچه SEO در صفحه بیشتر انجام دهید ، بازدید شما به یک وب سایت بیشتر می شود و میزان مراجعه به سایت بیشتر می شود.

جنبه های فنی مختلفی در یک صفحه وب وجود دارد که می تواند با SEO در صفحه بهینه شود و شامل موارد زیر است:

 • برچسب های عنوان
 • عناوین
 • ساختار URL
 • متن Alt برای تصاویر
 • سرعت سایت
 • پیوندهای داخلی
 • توضیحات متا
 • پاسخگویی

بهترین روش های فنی SEO در صفحه

برچسب های عنوان عناصر HTML هستند که می توانید از آنها برای تعیین نام یک صفحه وب استفاده کنید و در SERPS به عنوان عنوان نتیجه قابل کلیک نمایش داده می شوند. هر برچسب عنوان باید منحصر به فرد ، توصیفی در مورد آنچه در مورد صفحه است ، بهینه شده با یک کلمه کلیدی و طول کمتر از 60 کاراکتر باشد.

عنوان ها عناوینی هستند که به محتوای خود می دهید و این عناوین باید در قالب H1 باشند تا بهترین نتیجه را داشته باشند. عناوین باید روی کلمات مرتبط و توصیفی متمرکز باشند ، و در حالی که می توانید آنها را با کلمات کلیدی بهینه کنید ، آنها را پر نکنید. برای از بین بردن محتوا ، می توانید از زیرعنوان ها (H2 تا H6) نیز پیروی از همان بهترین روش ها استفاده کنید ، اما کلمات کلیدی یا عبارات را در سرتاسر پست تکرار نکنید.

ساختار URL هنگامی مهم است که موتورهای جستجو میزان مرتبط بودن یک صفحه را با یک درخواست جستجو می کنند و باید توصیف کننده موضوع صفحه باشد. همچنین می توانید URL ها را با کلمات کلیدی بهینه کنید به شرطی که مرتبط باشند. یک مثال از ساختار URL مناسب http://www.shoelovers.com/red- suede-shoes (در مقایسه با www.shoelovers.com/123456) است.

متن Alt یا متن جایگزین اطلاعات بیشتری در مورد یک تصویر در اختیار موتورهای جستجو قرار می دهد ، اگرچه معمولاً برای توصیف تصاویر برای بازدیدکنندگان وب که نمی توانند آنها را ببینند ، استفاده می شود. بدین ترتیب ، متن alt باید مشخص و توصیفی از محتوای تصویر ، 125 نویسه یا کمتر باشد و فقط در صورت لزوم ، با کلمه کلیدی یا عبارت بهینه شود.

سرعت بارگذاری صفحه از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا صفحات کم بارگذاری دارای نرخ پرش بالایی هستند: 47 درصد افراد انتظار دارند سایت در عرض دو ثانیه بارگیری شود و 40 درصد پس از سه بار از سایت خارج می شوند. به همین ترتیب ، موتورهای جستجو صفحات کم بارگذاری را با رتبه پایین مجازات می کنند ، بنابراین اطمینان از سرعت بارگیری سریع صفحه مهم است.

پیوندهای داخلی سایت شما را برای بازدیدکنندگان آسان می کند ، اما همچنین درک سایت شما و فهرست شدن صفحات شما را برای موتورهای جستجو آسان می کند و این باعث می شود که رتبه بالاتری داشته باشید. حداقل ، هر صفحه در سایت شما باید به صفحه دسته خود یا زیر مجموعه خود و به صفحه اصلی پیوند یابد.

توضیحات متا بازدید کنندگان کوتاه اما زنده توصیف که در برچسب عنوان گسترش، خلاصه محتوای یک صفحه و کاربران وب به همین دلیل آنها باید محتوای خود را به جای کسی دیگری خوانده می شود. توضیحات متا در زیر عنوان و URL ظاهر می شود و باید زیر 160 نویسه نگه داشته شود.

پاسخگویی یک عنصر طراحی است که اطمینان می دهد صفحه شما به درستی در هر دستگاهی از جمله دستگاه های تلفن همراه و دسک تاپ نمایش داده می شود. این همچنان عامل مهمی خواهد بود زیرا افراد بیشتری در سراسر جهان از دستگاه های تلفن همراه برای جستجوی آنلاین استفاده می کنند.

سرانجام ، یادداشتی درباره کلمات کلیدی. کلمات کلیدی چسبی است که استراتژی SEO شما را در صفحه نگه می دارد زیرا می تواند در تمام این عناصر فنی گنجانده شود تا به بازدید کنندگان مناسب کمک کند شما را در زمان مناسب پیدا کنند. برای تأثیرگذار بودن ، کلمات کلیدی باید مورد تحقیق و بررسی دقیق قرار بگیرند و آنها را به روشی طبیعی و یکپارچه بر روی محتوا کار کنند.

 

SEO در صفحه و تأثیر محتوا

 • گرچه جنبه های فنی مهم هستند ، اما یکی از مهمترین عناصر SEO در صفحه ، محتوا است زیرا این همان چیزی است که بازدید سایت شما را به همراه دارد.

با این حال ، هر محتوایی فقط کاری از پیش نخواهد برد و کاربران وب امروزی به دنبال محتوای مرتبط ، جالب ، جذاب و آموزنده هستند که نیاز شما را برآورده کند. به عبارت دیگر ، افراد باید بخواهند محتوایی را که شما ایجاد کرده اید ، مصرف کنند ، که می تواند به انواع مختلف وجود داشته باشد ، مانند:

 • وبلاگ ها
 • کپی صفحه وب
 • فیلم های
 • اینفوگرافیک ها
 • پادکست ها
 • کاغذهای سفید
 • کتابهای الکترونیکی
 • مصاحبه ها
 • مطالعات موردی
 • تحقیقات اصلی
 • بررسی ها
 • مقالات آموزشی
 • مسابقه و قطب

با این حال ، یکی دیگر از عناصر مهم در مورد محتوایی که ایجاد می کنید این است که دیگران باید بتوانند به آن پیوند دهند ، این به معنای جلوگیری از محتوایی است که نیاز به ورود به سیستم ، مواد دارای حق چاپ و نمایش های خاص اسلایدها دارد.

سئو خارج از صفحه و پیوندهای قدرتمند

همانطور که پر کردن کلمات کلیدی قبلاً یک عمل قابل قبول بود که مانع از dodo شده است ، همچنین خرید یا تجارت بک لینک های هرزنامه در تلاش برای افزایش رتبه صفحه نیز چنین است. مدتی است که موتورهای جستجو به این روش ها عاقلانه عمل کرده اند و پر کردن صفحه شما با بک لینک های بی ربط باعث جریمه شدن شما می شود تا تبلیغ.

اگرچه موتورهای جستجو هم تعداد و کیفیت بک لینک های شما (و همچنین تعداد دامنه های ارجاع دهنده) را در نظر می گیرند ، کیفیت بسیار مهمتر از کمیت است.

نکته مهم این است که اگرچه بک لینک ها در SEO خارج از صفحه ضروری هستند ، اما یک بک لینک با کیفیت واحد از یک سایت معتبر ارزش بیش از 10 یا حتی 100 لینک بی کیفیت را دارد. ایجاد پیوند همیشه ساده ترین کار نیست ، اما به گفته نیل پاتل ، در اینجا چهار استراتژی وجود دارد که می توانید استفاده کنید:

 • نوشتن وبلاگ های مهمان برای معرفی خود به عنوان یک متخصص در زمینه خود
 • محتوایی بنویسید که از تأثیرگذاران در زمینه شما نام می برد ، زیرا پست هایی از این دست بسیار محبوب هستند
 • وبلاگ ها (به ویژه وبلاگ های اینفلوئنسر) را در زمینه خود برای پیوندهای خراب جستجو کنید و سپس پیشنهاد دهید جای لینک خراب را با محتوایی که در همان موضوع نوشته اید جایگزین کنید
 • با ایجاد تعداد زیادی از آنها ، از محبوبیت اینفوگرافیک ها بهره مند شوید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ایجاد محتوای قابل پیوند ، به مقاله ما مراجعه کنید: 4 استراتژی برنده برای نوشتن محتوایی که افراد دیگر به آن پیوند می دهند .

سایر روشهای SEO خارج از صفحه

اگرچه بک لینک با کیفیت ستون فقرات یک استراتژی خارج از صفحه SEO است ، اما روش های دیگری وجود دارد که می توانید برای افزایش اقتدار سایت و تشویق پیوندهای بیشتر استفاده کنید.

یکی اضافه کردن مشاغل شما به لیست های محلی و دایرکتوری های اینترنتی ، از جمله مواردی مانند Google My Business ، Yelp ، Yellow Pages و سایر لیست های محلی. پس از اضافه شدن ، اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات دقیق هستند و نام ، آدرس و شماره تلفن شما در همه سیستم عامل ها سازگار است.

روش دیگری که می توانید با SEO خارج از صفحه (در عین حال افزایش اعتماد و شناسایی برند) مشارکت داشته باشید ، شرکت در بحث در سایت هایی مانند Quora و پاسخ دادن به سالات در سایت های دیگر Q و A است ، به خصوص اگر تخصص دارید می توانید با جامعه به اشتراک بگذارید.

آخرین روش SEO خارج از صفحه که می توانید از آن استفاده کنید ، ارسال محتوای لینک داده شده به سایت های مختلف به اشتراک گذاری ، از جمله سایت های اشتراک تصویر ، صدا و فیلم است. برخی از محبوب ترین این موارد عبارتند از:

 • ویدئو: Vimeo و Dailymotion
 • صوتی: SoundCloud و Podbean
 • تصویر: فلیکر ، اینستاگرام و Pinterest

با تغییر رفتار کاربر وب و مصرف کننده آنلاین ، بهترین شیوه های بهینه سازی موتور جستجو در حال پیشرفت هستند و در حال حاضر بهترین روش برای سئو ، داشتن یک استراتژی جامع برای پرداختن به عناصر درون و خارج از صفحه است.

در صفحه ، نگرانی های اصلی محتوای با کیفیت و اطمینان از جنبه های فنی سایت برای سرعت ، کارایی و کلمات کلیدی بهینه شده است. خارج از صفحه ، مهمترین کاری که می توانید انجام دهید تشویق بک لینک با کیفیت از سایتهای معتبر است ، زیرا این امر تضمین می کند موتورهای جستجو سایت شما را به عنوان موضوعی مرتبط و مهم می بینند و به شما جایزه بالاتری می دهند.


برچسب ها : ,
نوشته: حدیث | تاریخ: دوشنبه 17 شهريور 1399 |

تبليغات

درباره ما


POWERED BY
BLOGTEZ.COM
تمامي حقوق در انحصار اين وبگاه ميباشد و هرگونه كپي برداري غير مجاز و شرعا حرام است. طراحي شده توسط : آرياتمپ