تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
متخصص زنان و زایمان در تهران
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ازمیر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
گوگل ترندز چیست

تبليغات

آرشيو مطالب

امكانات ديگر

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 13
  بازدید دیروز : 0
  هفته گذشته : 15
  ماه گذشته : 15
  سال گذشته : 100
  بازدید کل : 679
  کل مطالب : 36
  نظرات : 0

گوگل ترندز چیست

گوگل روند (Google trends) یا Google Trends که در سال های 84 و 85 به بازار عرضه شد یکی از ویژگی های وب از شرکت گوگل است که میزان استفاده از کلمات و عبارات کلیدی در موتور جستجوی گوگل نشان داده شده است. یکی از پتانسیل های Google Trend این است که کاربران بتوانند نتایج را بر اساس یک مکان یا زبان جغرافیایی خاص فیلتر کنند. در حقیقت ، ابزار Google Trend گرایش محققان به جستجوی کلمات کلیدی در Google را افزایش می دهد و کاهش می دهد. گوگل قدیمی یک ابزار به نام Google Insite داشت که برای جستجوی کلمات کلیدی مورد استفاده قرار گرفت ، اما با گذشت زمان با Google Trend یکپارچه شد.آن را مانند یک چاقو همه کاره است ، و جستجوگرها با این ابزار کاربردی کار می کند. در واقع ، روند گوگل یکی از بهترین و متنوع ترین ابزار جستجوگرها در دسترس است. اگر فقط می توانید از یک ابزار جستجوگرها برای توسعه یک کمپین بازاریابی آنلاین استفاده کنید ، این محصول یک رقیب جدی خواهد بود.
شما می توانید اطلاعات در مورد این موضوع در یک نمودار با وارد کردن کلمه کلیدی در روند گوگل را ببینید. محور افقی نمودار زمان را نشان می دهد و محور عمودی محبوبیت و فرکانس آن کلمه کلیدی را نشان می دهد.کار با google trands:

هنگام جستجو در Google trandes ، می توانید چهار نوع از آن را ببینید. این فیلترها کمک زیادی در گرفتن نتایج جستجو دقیق تر. این چهار متغیر عبارتند از:

نوع جستجو: بهتر است برای مشخص کردن نوع جستجو. به عنوان مثال ، جستجو در وب ، جستجوی تصویر گوگل و جستجوی تصویر جستجوی گوگل اخبار گوگل ، جستجوی محصول ، جستجو یوتیوب
منطقه جستجو: از طریق این گزینه می توانید کلمات کلیدی را به یک کشور خاص محدود جستجو کنید (خوشبختانه ایران نیز بخشی از این لیست است).
بازه زمانی جستجو: شما می توانید بازه زمانی از را انتخاب کنید 1383 تا به حال, هفته گذشته, ماه گذشته, آخر 90 روزها, این سال و یا به طور کلی در سال شما به دنبال برای.
دسته جستجو: شما می توانید موضوعاتی مانند هنر و سرگرمی, ماشین, وسایل نقلیه, زیبایی و تناسب اندام, کتاب, ادبیات, صنعت, تجارت, کامپیوتر, الکترونیک, مالی, مواد غذایی, نوشیدنی ها و بازی ها را انتخاب کنید.
علاوه بر این ، Google trand به کاربران اجازه می دهد تا محبوبیت کلمات کلیدی 5 را مقایسه کنند. این ویژگی به شما کمک می کند تا بهترین و مناسب ترین کلمات کلیدی را برای بهینه سازی سایت خود در موتورهای جستجو پیدا کنید.

به عنوان مثال:
گروه 1: طراحی وب سایت + طراحی وب سایت + طراحی وب سایت
گروه 2: جستجوگرها + بهینه سازی + موتور جستجو

با علامت گذاری "به علاوه" بین کلمات مورد نظر برای جستجو ، شما برای گوگل درک می کنید که گروه جستجو در مثال 1 هر چیزی مربوط به سایت و طراحی آن است.

گوگل همچنین بیشترین جستجوها و نمودارها را در Google trend ، بالاترین جستجوهای روز و همچنین جستجوی محبوب بر اساس طبقه بندی نمایش می دهد.
خوب است که تمام این اطلاعات در دسترس است, اما بهتر است بدانید که چه باید بکنید با این اطلاعات. نکات زیر در مورد چگونگی استفاده از این اطلاعات برای اهداف جستجوگرها را دنبال کنید.

واژههای کلیدی:

از آنجا که Google trend تعداد جستجوهای واقعی را فراهم نمی کند ، بهتر است از برنامه برنامه ریز کلید واژه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعداد جستجوهای کلمه کلیدی استفاده کنید. روند گوگل در طول زمان سطح نسبی مورد علاقه است که شما تجربه استفاده از عبارات کلیدی ممکن است نشان می دهد. همچنین اجازه می دهد تا شما را به مقایسه ده سطح علاقه بین عبارات هدف.
در حقیقت, ما نیاز به دانستن آنچه که آنها به دنبال افراد بیشتری. به عنوان مثال ، برای تحقیقات ما ، آنها ممکن است طراحی دارکوب و یا طراحی سایت دارکوب بازی کند. حتی در این روش, ما می توانیم پیدا کردن آنچه که ما به دنبال برای بیشتر.

بنابراین اگر شما نگاه کنید می بینید که کلمه کلیدی طراحی وب سایت بیش از طراحی وب سایت است که ما برنامه ریزی شده برای بازاریابی و تبلیغات از طریق اینترنت با استفاده از این اطلاعات مفید.
البته ، صرف نظر از زمینه ای که در آن کار می کنید ، با استفاده از این ابزار ، می توانید گروه تبلیغاتی خود را برنامه ریزی کنید.

جستجو با دامنه جغرافیایی:

روند گوگل طبقه بندی داده های جستجو بر اساس مناطق. بنابراین شما می توانید در هر شهرستان که کلمه کلیدی محبوب تر و محبوب تر از دیگران است را ببینید. اگر سعی می کنید ، می توانید ببینید که موضوع طراحی وب سایت در تمام شهرهای ایران بسیار مورد تحقیق قرار گرفته است.

سرقت اخبار :

سرقت اخبار یک اصطلاح است که شامل تمام سطوح جستجوگرها است. در واقع این فرایند که در آن ایده ها و اطلاعات فورا و در نقطه ای بنابراین شما می توانید ایجاد پوشش خبری برای خودتان و یا کسب و کار شما است.
در صورتی که هیچ جستجوی حاشیه ای وجود دارد, شما می توانید آن را برای newsjacking ساخت, که یک چارچوب بسیار ساده است.:

یک موضوع داغ را انتخاب کنید.
در مورد آن بنویسید
پخش در اینترنت (استفاده از هشتگ و صدای جیر جیر آنها)
آیا نمی شود ساده و بی تکلف (بهتر است به کار بر روی موضوعات غم انگیز نیست)


تولید محتوا:

نمودار بالا و یا نمودار بالا منبع مناسب برای توسعه ایده های محتوای مورد علاقه مردم است. به عنوان مثال ، هنگامی که فیلتر google trend را در آخرین روزهای 7 قرار می دهید و عبارت طراحی وب سایت را جستجو می کنید. اگر یک کلمه هک زیر رتبه خود را, به این معنی که جستجوی خود را برای آن عبارت بیش از است 500 در صد.

پیوند ساختمان:

لینک هنوز دلیل عمده برای رتبه بندی است. با ایجاد محتوایی که مردم به دنبال و می خواهید به خواندن, شما را به لینک جذب. لینک اندازه گیری موفقیت در بررسی نتایج بازاریابی محتوا هستند.

محتوای ویدئویی:

جالب است که زمانی که شما در یوتیوب در روند گوگل جستجو, کلمه" مدفوع " برای اولین بار است. این یک کلمه عجیب و غریب است, و شما احتمالا هرگز فکر نمی کردم که چنین کلمه تحقیقات به همان اندازه اختصاص.
شما حتی می توانید آن را به عنوان یک سرگرمی در خانه انجام دهید.:

برو به روند گوگل.
کلمه کلیدی خود را وارد کنید.
تغییر به یوتیوب.


در حال حاضر نشستن و بحث در مورد کلمات منجمد:

آیا این به شما ایده تولید محتوای سایت شما را می دهد ؟
یک جهت شما می خواهید به سرمایه گذاری وجود دارد?
این داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تبدیل ویدیو.:

ایجاد نشانیهای خوب
استفاده از برچسبهای راست
بهبود دستور خود را.


نظارت بر نام تجاری:

این فقط برای شرکت های معروف و یا مارک های با نرخ جستجو کافی کار می کند.

حالت های مختلف نوشتن:

در Google Trends ، می توانید عبارات یا کلمات مختلفی را برای مشاهده این کلمات کلیدی بررسی کنید و ببینید که باید زمان بیشتری را در محبوب ترین کلمات صرف کنید. به عنوان مثال ، ما می توانیم آموزش یا آموزش را بررسی کنیم و کدام یک از آنها بیشتر استفاده می شود.
شما حتی می توانید چند کلمه با هم قرار داده و علامت آنها را با کاما به مقایسه با روند گوگل و نمایش آنها را در یک نمودار.

نمایش داده شد مشابه:

در این بخش ، موضوعات و مقیاس جستجو از کلمات که با کلمه یا عبارت خود را در ارتباط نمایش داده شده و جستجو. حداکثر پیشنهادات در این بخش است 25 کلمه.
یکی دیگر از نمایش داده شد مرتبط مزیت این است که آن را شناسایی منافع کاربر و عبارات جستجو در دوره های مختلف. شما میتوانید در بازه زمانی با توجه به سطح علاقه کاربران به آخرین چک سایتتون در زمان ، کلمات کلیدی میتوانند مخاطب را برای بالا بردن اثربخشی با استفاده از سایتتون پر کنند.

بالاترین شاخص ارتفاع :

این دو ویژگی دیگر از نمایش داده شد مشابه هستند. ارتفاع مشخصه نمایش داده شد که در حال افزایش روند و در این مورد تنها درصد محبوبیت کلمه نمایش داده می شود. اما بالاترین محبوبیت از نمایش داده شد است با توجه به رتبه بندی جستجو, در این دسته نرخ محبوبیت محدوده از 0 به 100.

قطعا در حال حاضر برای این مفهوم که گوگل بیشتر دنبال محتوای منحصر به فرد در حال حاضر اگر شما یک کسب و کار آنلاین شما باید برای SEO و بهتر دیده می شود سایتتون سعی کنید و گرفتن مقدار زیادی از زمان برای نگه داشتن سایتتون به خوبی قرار داده شده در موتورهای جستجو و جو بدهید. همانطور که گفتیم ، Google trend یک ابزار خوب SEO و content generation است که برای افزایش ترافیک بسیار مهم است. اگر شما از این ابزار قبل از استفاده نمی شود ، عجله و عقب نشینی.
البته این نکته را فراموش نکنید که این آماری ابزار نسبتا کاملا و سطح از کلمات جستجو از صفر تا صد, و اگر چند کلمه را وارد کنید این ابزار را فقط بالای صفحه نمایش. گوگل نشان داد که آمار دقیق آن را فراهم می کند مطلق نیست و اعداد نرمال. بنابراین داستان پیچیده تر از آن است.


برچسب ها : ,
نوشته: حدیث | تاریخ: پنجشنبه 7 اسفند 1399 |

تبليغات

درباره ما


POWERED BY
BLOGTEZ.COM
تمامي حقوق در انحصار اين وبگاه ميباشد و هرگونه كپي برداري غير مجاز و شرعا حرام است. طراحي شده توسط : آرياتمپ