تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
متخصص زنان و زایمان در تهران
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ازمیر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
چگونه محتوای بومی خود را برجسته کنیم

تبليغات

آرشيو مطالب

امكانات ديگر

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 8
  بازدید دیروز : 0
  هفته گذشته : 10
  ماه گذشته : 10
  سال گذشته : 95
  بازدید کل : 674
  کل مطالب : 36
  نظرات : 0

چگونه محتوای بومی خود را برجسته کنیم

در این دنیای اطلاعات بی پایان ، آنها می گویند که محتوا سلطان است. بنابراین شما باید مقاله ای متناسب با دربار سلطنتی بنویسید. در اینجا چند نکته در مورد نوشتن محتوای بومی آورده شده است که باعث ارتقا brand برند شما ، افزایش وفاداری مصرف کننده و افزایش فروش می شود.

1. مفید باشید ، مرتبط باشید ، خوانده شوید

در حالی که بدون شک تبدیل و مشارکت هدف است ، محتوای خوب بومی باید مانند هر مقاله به طور طبیعی بخواند. این بدان معنی است که مقاله باید چیزی باشد که مشتری حتی در صورت عدم خرید نیز می تواند از آن ارزش بگیرد. می تواند کاملاً سرگرم کننده باشد ، یا صرفاً مربوط به علایق خواننده باشد.

محتوای خوب بومی می تواند خواندن لذت بخش ، بینش خوب در مورد یک کسب و کار یا صنعت باشد و یا حتی فقط بخندید و بخندید. همچنین می تواند با مفید بودن ارزش اضافی به مشتریان بدهد - آیا می توانید به مشتریان نشان دهید چگونه بیشترین بهره را از یک محصول ببرند یا پس انداز کنند؟

اصولاً محتوای خوب هم به عنوان یک تجارت و هم به مشتری شما مربوط می شود.

2. تصمیم بگیرید که چرا می نویسید و اجرا می کنید

هدف مقاله چیست؟ آیا قصد فروش دارید؟ برای یک خبرنامه ثبت نام می کنید؟ بارگیری را انجام دهید؟ تصمیم گیری در مورد دلیل نوشتن مهم است. دلایل شما هرچه باشد ، فراخوان برای اقدام کاملاً حیاتی است. همانطور که قرار دادن و تحویل آن است.

در بسیاری از موارد ، تبلیغ کنندگان فراخوان را تا پایان مقاله ترک می کنند تا به خوانندگان اجازه دهد مانند هر محتوای سرمقاله ای از مقاله لذت ببرند ، اما دیگران تصمیم می گیرند که دعوت نامه عمل را نزدیک به شروع کار انجام دهند تا تبلیغات خود را زودتر ارائه دهند. تصمیم بگیرید که کدام یک برای محصول شما ، مقاله شخصی و محصول بهتر است و یک فراخوان دقیق و دقیق را اجرا کنید.

3. سیستم عامل خود را بشناسید

از محتوای بومی می توان به طرق مختلف استفاده کرد ، اما در همه سیستم عامل ها ، یک چیز ثابت است: این باید شبیه آنچه مردم انتظار دارند ببینند باشد. این بدان معنی است که برای رسانه های اجتماعی ، تبلیغات باید در فید به خانه نگاه کنند و با کلیک بر روی آن ، باید آشنا باشد.

از محتوای بومی می توان به طرق مختلف استفاده کرد ، اما در همه سیستم عامل ها ، یک چیز ثابت است: این باید شبیه آنچه مردم انتظار دارند ببینند باشد.

هنگام نوشتن محتوایی که در وب سایت های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد ، بسیار مهم است که شما سیستم عامل را بشناسید. این به اعتماد خوانندگان کمک می کند و اطمینان می دهد که آنها کالای شما را با سو susp ظن مشاهده نمی کنند. آیا قطعه شما در سایت قرار می گیرد؟ آیا تیتر یک سبک کاملاً متفاوت است؟ آیا کاربران می توانند بدون ایجاد متناقض ، مقاله شما را تغییر دهند؟ خانه مورد نظر مقاله را بخوانید ، سبک آنها را بیاموزید و قادر خواهید بود مطالبی را ارائه دهید که خوانندگان با آن ارتباط برقرار کرده و از آن لذت ببرند.

4. مختصر بمانید ، در موضوع بمانید

مانند همه نوشتن ها ، ضروری است که مطالب شما مختصر و موضوعی باشد. مهم است که به یاد داشته باشید که تجارت شما همین است - مال شما.

مشتریان شما لزوماً دانش یا علاقه مندی در مورد جزئیات محصول شما را که شما انجام می دهید ندارند. اما آنها بر روی مقاله شما قرار گرفتند.

با به حداقل رساندن میزان توضیحات غیرضروری و نگه داشتن مقاله خود در مورد آنچه تیتر اصلی شماست ، به آنها کمک کنید.

اگر عنوان شما شش روش برای تغییر لامپ را نوید می دهد ، ما به 300 کلمه در مورد مکان خرید لامپ نیاز نداریم. لازم به یادآوری است که خوانندگان به یک دلیل روی یک عنوان کلیک کرده اند.

اما یک تیتر باید همیشه ، آنچه را که وعده می دهد ، ارائه دهد. عصر کلیک کلیک ارزان ("شما باور نمی کنید چه اتفاقی افتاده است ...) به پایان رسیده است و کاربران وب دارای درک بیشتری هستند و از عناوینی که باعث می شوند احساس فریبکاری یا تغییر کوتاه مدت داشته باشند ، نمی بخشند.

تیتر یک ترفند برای جذب خوانندگان نیست ، بلکه نوید محتوایی است که به یک س answersال پاسخ می دهد ، یک نیاز را برآورده می کند و شما را برآورده می کند.

5. هرم را معکوس کنید

نوشتن محتوای بومی خوب از همان اصل هر محتوای سرمقاله پیروی می کند - ابتدا اطلاعات مهم خود را ارائه دهید.

مقاله خود را به عنوان یک هرم لایه لایه تصور کنید که مهمترین اطلاعات در پایین آن است. هنگام نوشتن محتوا ، آن هرم را برعکس می کنیم و ابتدا نتیجه گیری و نتیجه گیری ارائه می دهیم.

این به خوانندگان اجازه می دهد تا بلافاصله بدانند مقاله قصد دارد به آنها چه چیزی بگوید و انتظار آنها چیست.

اگر آن هرم را در ذهن داشته باشیم ، می توانیم مقاله را به گونه ای ساختار دهیم که اطلاعات تکمیلی را در وسط و اطلاعات تخصصی را در انتها ارائه دهیم.

6. محصول خود را داشته باشید

در حالی که ما نیازی به پرداخت جزئیات محصول خود نداریم ، اما محتوای شما باید بیانگر این باشد که شما در مورد آنچه می فروشید خبره هستید.

مقتدر باشید ، با صدایی صحبت کنید که تخصص شما را به مشتریان خود ارائه دهد.

اگر آنها وقت گذاشته اند و بر روی عنوان شما کلیک می کنند ، بیش از یک فرصت خوب است که مشتری در جستجوی تخصص و مشاوره شما باشد.

از اظهارنظرهای قطعی در مورد محصول خود نترسید.

با این حال ، این بدان معناست که مقاله شما باید به اندازه سایر مطالب تحریریه مورد تحقیق و بررسی قرار گیرد. اگر واقعیتی را بیان کنید ، باید منابع را تا آنجا که ممکن است بی طرفانه ذکر کنید.

7. برای وب بنویسید

نحوه مصرف خوانندگان از محتوای آنلاین طی چند سال گذشته تغییر کرده است و بسیار مهم است که تبلیغ کنندگان آن تغییر را تشخیص دهند.

ساختار محتوای شما باید به گونه ای باشد که آن را برای خوانندگان قابل خواندن و در دسترس قرار دهد.

یک قطعه بومی موفق:

 • در صورت امکان از لیست ها استفاده کنید - قرار دادن اطلاعات پس از عناوین شماره گذاری شده ، به خوانندگان امکان می دهد مقاله را اسکن کنند
 • حاوی عناوین ساده ، کوتاه ، اما سرشار از اطلاعات
 • جملات کوتاه داشته باشید
 • تعدادی از عنوان های متقاطع یا فرعی داشته باشید که حاوی کلمات کلیدی مرتبط با موضوع باشند تا جستجو آسان باشد
 • به جای تلاش برای قرار دادن مقادیر گسترده متن در یک صفحه ، به اطلاعات اضافی مرتبط پیوند دهید
 • گفتگو و جذاب باشید
 • کلمات کلیدی را در کل کپی ، پیوندها و عناوین قرار دهید

این نکات را دنبال کنید تا فوراً محتوای بومی خود را بهبود ببخشید و سفرهای بهتری را برای کاربران خود ایجاد کنید.

92٪ از فارغ التحصیلان ما گفته اند که دوره ما تأثیر مثبتی در حرفه آنها داشته است. امروز یک بروشور برای دیپلم حرفه ای ما در بازاریابی دیجیتال بارگیری کنید!


برچسب ها : ,
نوشته: حدیث | تاریخ: دوشنبه 17 شهريور 1399 |

تبليغات

درباره ما


POWERED BY
BLOGTEZ.COM
تمامي حقوق در انحصار اين وبگاه ميباشد و هرگونه كپي برداري غير مجاز و شرعا حرام است. طراحي شده توسط : آرياتمپ