تبلیغات متنی
چاپ پرچم ، چاپ پارچه
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
راهنمای نهایی تبلیغات اینستاگرام

تبليغات

آرشيو مطالب

امكانات ديگر

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 8
  بازدید دیروز : 15
  هفته گذشته : 23
  ماه گذشته : 23
  سال گذشته : 77
  بازدید کل : 656
  کل مطالب : 36
  نظرات : 0

راهنمای نهایی تبلیغات اینستاگرام

هر ماه ، تقریباً 500 میلیون کاربر در حساب های اینستاگرام خود وارد می شوند ، یا برای به اشتراک گذاشتن عکس ها و فیلم های مورد علاقه خود و یا مشاهده محتوای افراد دیگر.

اگر کسب و کار شما با موفقیت در فیس بوک و توییتر تبلیغ کرده است ، انتقال کمپین های خود در اینستاگرام یک راه عالی برای گسترش دسترسی شما ، افزایش آگاهی از برند و افزایش استقبال بیشتر است.

از آنجا که اینستاگرام یک بستر تبلیغاتی نسبتاً جدید است ، از اشباع کمتر از کانال هایی مانند Facebook و Twitter استفاده می کند. برداشت ها مقرون به صرفه هستند ، کاربران فراوان هستند و احتمالاً دسترسی به مخاطب گسترده ای نیز وجود دارد.

بهتر است از آنجا که اینستاگرام متعلق به فیس بوک است ، می توانید بدون ایجاد حساب کاربری جدید ، کمپین خود را به اینستاگرام در مدیر تبلیغات فیس بوک منتقل کنید.

آیا می خواهید کمپین بازاریابی رسانه های اجتماعی خود را در اینستاگرام گسترش دهید؟ در ادامه بخوانید تا A تا Z تبلیغات اینستاگرام را بیاموزید ، از ایجاد اولین کمپین خود گرفته تا ایجاد خلاقیت تبلیغاتی مؤثر ، هدف قرار دادن مخاطبان مناسب و بهینه سازی ROI هنگام اجرای برنامه.

ایجاد یک کمپین اینستاگرام

ایجاد یک کمپین اینستاگرام آسان است. از مدیر تبلیغات Facebook ، بر روی "ایجاد تبلیغات" در گوشه سمت راست بالای رابط کاربر کلیک کنید:

ایجاد یک کمپین اینستاگرامی - راهنمای نهایی تبلیغات اینستاگرامی | وبلاگ موسسه بازاریابی دیجیتال

فیس بوک از شما می خواهد هدف بازاریابی خود را تعریف کنید. اگر یک پیشنهاد موجود مانند صفحه تولید سرب دارید ، بهتر است "افزایش تبدیل ها را در وب سایت خود انتخاب کنید". این گزینه به شما امکان می دهد تا با استفاده از پیکسل JavaScript ، تبدیل ها را از طریق رابط تبلیغ فیس بوک پیگیری کنید.

اگر هدف شما افزایش آگاهی از برند است ، اگر قصد دارید تبلیغ خلاقانه تبلیغاتی را تبلیغ کنید ، "افزایش آگاهی از برند" یا "دریافت ویدیو" را انتخاب کنید. برای یک کمپین مستقیم به وب سایت (یا هر کمپین تبلیغاتی با ردیابی تبدیل شخص ثالث) ، "ارسال افراد به وب سایت خود" را انتخاب کنید.

هدف بازاریابی اینستاگرام - راهنمای نهایی تبلیغات اینستاگرام | وبلاگ موسسه بازاریابی دیجیتال

ما گزینه "افزایش تبدیل ها در وب سایت شما" را برای نمونه نمونه انتخاب کرده ایم ، که به ما امکان دسترسی به ابزارهای پیگیری تبدیل Facebook را می دهد. پس از انتخاب هدف خود ، نام کمپین خود را وارد کرده و روی "ادامه" کلیک کنید تا گزینه های هدف گذاری خود را وارد کنید:

تبدیل وب سایت اینستاگرام - راهنمای نهایی تبلیغات اینستاگرام | وبلاگ موسسه بازاریابی دیجیتال

چه گزینه های هدفمندی وجود دارد؟

بهترین راه برای مشاهده اینستاگرام به عنوان پسوند فیس بوک است. از آنجا که کاربران از طریق فیس بوک وارد اینستاگرام می شوند ، داده های حساب - مانند سن کاربر ، جنسیت ، موقعیت مکانی و علایق آنها - بین دو شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود.

این بدان معناست که همه گزینه های هدفمند از طریق تبلیغات فیس بوک نیز برای یک کمپین اینستاگرام در دسترس هستند.

در ابتدایی ترین سطح ، کمپین شما باید کشور خاصی ، جنسیت (در صورت ارتقاء پیشنهاد ویژه جنسیت) و گروه سنی را هدف قرار دهد. برای مثال ما ، ما مردان و زنان مستقر در ایالات متحده از 25 تا 60 سال را هدف قرار داده ایم:

گزینه های هدف گذاری اینستاگرام - راهنمای نهایی تبلیغات اینستاگرامی | وبلاگ موسسه بازاریابی دیجیتال

با استفاده از هدف گذاری دقیق ، می توانیم این مخاطبان را برای هدف قرار دادن افرادی که احتمالاً کالای ما را خریداری می کنند ، مورد هدف قرار دهیم. برای مثال کمپین ما ، می خواهیم پیشنهادی را برای برنامه تمرینی موبایل و برنامه ردیابی رژیم غذایی تبلیغ کنیم.

مخاطب بارز این محصول افرادی است که علاقه به آمادگی جسمی ، تغذیه و سلامتی دارند. با استفاده از هدف گذاری فیس بوک ، می توانیم هدف خود را برای تبلیغ به افرادی که صفحات و گروههای مربوط به تناسب اندام را دوست دارند محدود کنیم:

هدف گذاری دقیق اینستاگرام - راهنمای نهایی تبلیغات اینستاگرامی | وبلاگ موسسه بازاریابی دیجیتال

این مخاطبان ما را از 125 میلیون نفر به 64 میلیون نفر کاهش می دهد. این هنوز هم مخاطبان بزرگی است - ممکن است بهتر از یک تجارت کوچک برای یک مارک بزرگ مناسب باشد.

توجه به این نکته مهم است که هدفگذاری علاقه اینستاگرام بسیار دقیق است. به عنوان مثال ، اگر ردیاب بدنسازی ما به رژیم غذایی سرخپوشان اختصاص داده شده بود ، می توانستیم افرادی را که علاقه خاصی به این رژیم دارند ، هدف قرار دهیم تا فعالیتهای خود را بیشتر بکشیم:

هدف قرار دادن مخاطبان اینستاگرام - راهنمای نهایی تبلیغات اینستاگرام | وبلاگ موسسه بازاریابی دیجیتال

به عنوان یک قاعده کلی ، "نقطه شیرین" برای هدف قرار دادن اینستاگرام مخاطب 100000 تا 500000 نفر است. بالاتر از این ، شما خطر هدف قرار دادن افرادی را دارید که ممکن است علاقه واقعی به پیشنهاد شما نداشته باشند. در زیر این ، مبارزات انتخاباتی شما می تواند "از بین برود" و خیلی سریع متوقف شود.

ایجاد خلاقیت تبلیغاتی در اینستاگرام

قبل از شروع توسعه خلاقیت های تبلیغاتی ، باید Instagram را به عنوان مکان هدف گذاری خود انتخاب کنید. به قسمت "Placements" مدیر تبلیغات بروید و همه گزینه ها به جز اینستاگرام را لغو انتخاب کنید:

قرار دادن اینستاگرام - راهنمای نهایی تبلیغات اینستاگرام | وبلاگ موسسه بازاریابی دیجیتال

از آنجا که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی موبایل است ، می توانید دستگاه های خاصی را که می خواهید کمپین خود را برای هدف قرار دهید انتخاب کنید. در صورت تبلیغ برنامه Android یا iOS خاص ، این یک روش خوب برای محدود کردن مخاطبان است.

هدف قرار دادن دستگاه همچنین یک هدف دیگر دارد: رسیدن به افرادی که درآمد یکبار مصرف زیادی دارند. اگر در حال تبلیغ یک محصول با قیمت بالا هستید و می خواهید به افرادی که سابقه خرید محصولات جدید را نشان داده اند ، دسترسی پیدا کنید ، می توانید کاربران جدیدترین تلفن های هوشمند رده بالا را هدف قرار دهید:

دستگاه های موبایل Instagram Placements - راهنمای نهایی تبلیغات اینستاگرام | وبلاگ موسسه بازاریابی دیجیتال

پس از انتخاب معیارهای تعیین مکان و هدف قرار دادن دستگاه ، زمان آن رسیده که ساختن آگهی های تبلیغاتی خود را شروع کنید. از میان گزینه های زیر (برای کمپین ما ، ما یک تصویر واحد را انتخاب کرده ایم) را انتخاب کنید:

تبلیغات اینستاگرام خلاق - راهنمای نهایی تبلیغات اینستاگرام | وبلاگ موسسه بازاریابی دیجیتال

اگر تصاویر موجود دارید که می خواهید برای کمپین اینستاگرام خود استفاده کنید ، می توانید آنها را در مدیر آگهی فیس بوک بارگذاری کنید. اگر تصاویر خود را ندارید ، می توانید از چندین هزار تصویر در کتابخانه عکس سهام Facebook استفاده کنید.

برای کمپین نمونه ما ، تصویری از تناسب اندام و تغذیه را از کتابخانه عکس سهام انتخاب کرده ایم:

تصاویر نمایه در اینستاگرام - راهنمای نهایی تبلیغات اینستاگرام | وبلاگ موسسه بازاریابی دیجیتال

سعی کنید 4-5 تصویر را برای کمپین خود انتخاب کنید تا بتوانید A / B تصاویر مختلف را آزمایش کنید و یاد بگیرید که بهترین عملکردها را دارد. از آنجایی که اینستاگرام یک پلت فرم بصری است ، انتخاب تصویر شما تأثیر بسیار خوبی بر روی مبارزات انتخاباتی شما دارد.

اگر اکانت اینستاگرام دارید ، می توانید آن را به تبلیغ خود پیوند دهید. اگر اینطور نیست ، می توانید صفحه فیس بوک تجارت خود را پیوند دهید:

حساب کاربری فیس بوک اینستاگرام - راهنمای نهایی تبلیغات اینستاگرام | وبلاگ موسسه بازاریابی دیجیتال

از آنجا که ما در حال تبلیغ یک برنامه تلفن همراه هستیم ، "بارگیری" را به عنوان فراخوانی برای اقدام انتخاب کرده ایم. CTA شما تأثیر زیادی در پیشرفت تبلیغات و نرخ تبدیل کمپین شما دارد ، بنابراین حتماً مواردی را انتخاب کنید که مربوط به پیشنهاد شما و مخاطبان هدف باشد.

قبل از ارسال آگهی خود ، فیس بوک پیش نمایش نحوه نمایش در اینستاگرام را به شما می دهد:

آگهی اینستاگرام - راهنمای نهایی تبلیغات اینستاگرام | وبلاگ موسسه بازاریابی دیجیتال

بهینه سازی کمپین خود و بهبود نتایج

مگر اینکه موفق به اعتصاب آن شوید و از روز اول مبارزات موفقی داشته باشید ، فقط راه اندازی تبلیغ خود و امید به بهترین ها بعید به نظر می رسد که بتواند نتایج سودآوری داشته باشد.

دقیقاً مثل اینکه برای شروع تولید ROI سودآور ، باید کمپین تبلیغات Facebook خود را بهینه کنید ، باید کمپین اینستاگرام خود را ویرایش و بهینه سازی کنید ، زیرا این کار برای هزینه کردن تا درآمد کسب می کند.

در زیر ، ما چند روش ساده برای بهبود نتایج شما به عنوان یک تبلیغ کننده در اینستاگرام ذکر کرده ایم و سریعتر به سودآوری می رسیم

یک کمپین موجود را از طریق Facebook ارسال کنید

آیا تبلیغات شما در فیس بوک سودآور است؟ اگر قبلاً یک کمپین تبلیغاتی موفق در Facebook را اجرا کرده اید و می خواهید ترافیک بیشتری از مخاطبان خود ایجاد کنید ، این برنامه را با کپی کردن آن در مدیر تبلیغات فیس بوک و تغییر مکان در یک نمایش مشخصات عمومی ، به اینستاگرام منتقل کنید.

به یاد داشته باشید از آنجا که اینستاگرام یک اپلیکیشن کاملاً متفاوت است ، شما دقیقاً همان نتایج Facebook را ندارید. با این وجود ، انتقال به همان مخاطب روند بهینه سازی شما را ساده تر می کند و معمولاً به شما کمک می کند تا سریعتر به بازده مثبت سرمایه گذاری برسید.

تقسیم حداقل پنج تصویر مختلف را انجام دهید

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی تصویری است که در آن تصاویر و ویدیوها حاکم هستند. تصویری که برای تبلیغ خود انتخاب می کنید تا کنون مهمترین عامل در تعیین اینکه آیا این نتایج واقعی را به بار خواهد آورد یا از هدف شما کوتاه می آید.

قبل از اینکه کمپین خود را برنده یا بازنده بنامید ، اطمینان حاصل کنید که حداقل پنج تصویر مختلف را تقسیم کنید . تصاویری را انتخاب کنید که بسیار متفاوت از یکدیگر باشند - این به شما کمک می کند مضامین بصری را که بیشترین تأثیر را روی مخاطب هدف شما دارند ، شناسایی کنید.

مخاطبان بازاریابی سفارشی را هدف قرار دهید

اگر قبلاً داده های بازاریابی را دارید - به عنوان مثال ، بازدید کنندگان وب سایت شما یا افرادی که قبلاً محصولات شما را خریداری کرده اند - می توانید با استفاده از ویژگی مخاطب سفارشی در مدیر تبلیغات Facebook ، این مخاطبان را در اینستاگرام هدف قرار دهید.

مخاطبان سفارشی وقتی حداقل 5000 نفر را برای هدف قرار دهید بهتر کار می کنند. مخاطبان کوچکتر می توانند نتیجه بگیرند ، اما مقیاس کوچک و فرکانس بالای یک کمپین اینستاگرام به طور معمول باعث می شود مخاطبان کمپین شما طی چند روز دچار خستگی تبلیغ شوند.

از عکسهای آماتور استفاده کنید

از آنجایی که بیشتر افراد برای دنبال کردن دوستان و خانواده خود از اینستاگرام استفاده می کنند ، عکس های تبلیغاتی حرفه ای مانند انگشت شست پا ایستادگی می کنند. و همچنین عکس های معمول موجود در سهام ، سعی کنید یک تصویر یا دو عکس آماتور را به خلاقیت های تبلیغاتی خود اضافه کنید تا ببینید که آیا تأثیر مثبتی در تعامل وجود دارد یا خیر.

به میزان و فرکانس خود توجه کنید

هنگامی که مخاطبان مشخص و مشخصی را در اینستاگرام هدف قرار می دهید ، این خطر وجود دارد که تبلیغات شما دوباره ، دوباره و دوباره و به همان افراد نشان داده شود. با گذشت زمان ، نابینایی بنر تنظیم می شود و با توجه به اینکه کاربران علاقه خود را به تبلیغات شما از دست می دهند ، میزان کلیک خود را کاهش می دهد.

با توجه دقیق به میزان دسترسی کمپین خود (تعداد افرادی که تبلیغات شما را دیده اند) و فرکانس (میانگین تعداد دفعات تبلیغ شما به هر شخص نشان داده شده است) از این کار خودداری کنید.

معمولاً بعد از برخورد میانگین فرکانس در سه تا پنج ، متوجه کاهش درگیری می شوید. اگر متوجه شدید میزان کاهش نرخ کلیک شما ، سعی کنید تصاویر جدید را تغییر دهید تا مخاطبان خود را با ظاهری تازه و ناآشنا مجدداً جذب کنید.

تبدیل های خود را پیگیری کنید

تبلیغات اینستاگرام فقط در نرخ کلیک و درگیری متفاوت نیست - آنها همچنین می توانند تفاوت زیادی در نرخ تبدیل داشته باشند. تبدیل های خود را با استفاده از پیکسل فیس بوک دنبال کنید تا بتوانید ببینید کدام تبلیغات بازده مثبت سرمایه گذاری و کدام یک ROI منفی را ایجاد می کند.

به رشد اینستاگرام ضربه بزنید

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پر سرعت در جهان است. در مارس سال 2014 ، پایگاه کاربر آن تقریباً بیش از 200 میلیون نفر بود. از ژوئن 2016 ، به بیش از 500 میلیون کاربر فعال ماهانه رسیده است.

این رشد باعث می شود اینستاگرام به یک پلت فرم بازاریابی خارق العاده تبدیل شود. با داشتن مخاطبان رو به رشد و رابط تبلیغاتی قدرتمند در قالب مدیر تبلیغات فیس بوک ، اینستاگرام می تواند بستر رشد آنلاین باشد که شغل شما در جستجوی آن بوده است.

در یک مسیر شغلی بازاریابی دیجیتال با مجوز سنگ بنای ما در بازاریابی رسانه های اجتماعی یاد بگیرید و پیشرفت کنید.


برچسب ها : ,
نوشته: حدیث | تاریخ: دوشنبه 10 شهريور 1399 |

تبليغات

درباره ما


POWERED BY
BLOGTEZ.COM
تمامي حقوق در انحصار اين وبگاه ميباشد و هرگونه كپي برداري غير مجاز و شرعا حرام است. طراحي شده توسط : آرياتمپ