تبلیغات متنی
چاپ پرچم ، چاپ پارچه
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
5 نکته اساسی برای یک استراتژی بازاریابی محتوای موفق

تبليغات

آرشيو مطالب

امكانات ديگر

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 9
  بازدید دیروز : 15
  هفته گذشته : 24
  ماه گذشته : 24
  سال گذشته : 78
  بازدید کل : 657
  کل مطالب : 36
  نظرات : 0

5 نکته اساسی برای یک استراتژی بازاریابی محتوای موفق

اگر فکر می کنید که این محتوا بر اساس مجموعه ای از وبلاگ ها ، تویت ها و صفحات وب است که همراه با اهداف یک کسب و کار کار می کنند ، حق با شماست؛ اما فقط تا حدی در حالی که اطلاع رسانی اجتماعی ، مارک تجاری و محتوای با کیفیت از عناصر مهم مدیریت محتوا هستند ، اما در طرح کلان چیزهای زیادی وجود دارد.

اگر در هر جنبه ای از بازاریابی دیجیتال مشارکت دارید یا می خواهید این کار را انجام دهید ، می خواهید درک روشنی از آنچه در ایجاد یک استراتژی موفق بازاریابی محتوا دخیل است ، ایجاد کنید. در اینجا ، ما برخی از زمینه های اصلی را که هر مدیر محتوا یا استراتژیست برای درک موفقیت آمیز یک کمپین بازاریابی دیجیتال به آنها نیاز دارد ، شرح خواهیم داد.

1. قیف بازاریابی محتوا (فروش) را درک کنید

قیف فروش در اصل اصطلاحی گسترده است که سفر تصمیم گیری خریدار را توصیف می کند ، با سه مرحله اصلی آگاهی ، ارزیابی و خرید. هر کسی که درگیر فروش و بازاریابی است ، باید به این فرآیند بسیار توجه کند تا درک بهتری از آنچه باعث می شود خریداران از طریق قیف حرکت کنند ، داشته باشد.

تا حدی ، بازاریابی محتوا در نظر گرفته می شود که به معنای بیرون آمدن است ، به این معنی که این چیزی است که در "بالای" قیف فروش قرار دارد. به نظر یک فرد خارجی ممکن است به نظر برسد که این جنبه از بازاریابی دیجیتال "بسیار دور" از قسمت واقعی تولید پول (فروش) قیف است.

این مقاله از طریق Single Grain نشان می دهد که با بازاریابی محتوا ، مرحله چهارم قیف فروش وجود دارد که پس از "لذت" تبدیل می شود ، که اساساً به معنای ایجاد وفاداری به مارک تجاری است. بنابراین ، استراتژیست های محتوا باید همیشه به فکر چهار مرحله مهم قیف باشند:

 • دسترسی: جذب مشتری جدید
 • تبدیل: متقاعد کردن مشتریان برای خرید
 • اختتامیه: انجام فروش
 • حفظ: ایجاد وفاداری به برند و بازگشت مشتری

"بالای" قیف جایی است که آگاهی از برند و تولید سرب در آن اتفاق می افتد. این جایی است که شما این فرصت را دارید که شبکه گسترده ترین مشتری ممکن را ایجاد کنید و نه تنها مخاطبان خود را بسازید ، بلکه برای درک بیشتر استراتژی خود با آنها درگیر شوید. اما یک استراتژیست یا مدیر محتوای عالی می فهمد که چگونه مشتریان را از طریق هر قسمت از قیف درگیر کند و به طور ایده آل آنها را از طریق قیف دوچرخه سواری کند.

2. محتوای خود را به عنوان داده مشاهده کنید

یک استراتژی محتوا مربوط به تعداد وبلاگ های نوشته شده در ماه نیست ، اینکه چقدر باید برای انجام Facebook Live صرف شود یا اینکه یک شرکت باید یک مقاله سفید بنویسد یا نه. این کاملاً در مورد کیفیت است ، اما همه این موارد دقیقاً همان استراتژی نیستند - آنها اجزایی هستند ، اما در واقع چیزی نیستند که رویکرد استراتژیک شما را راهنمایی می کنند.

یک استراتژی عالی بازاریابی محتوا می تواند مخاطبان را از هر نظر درگیر خود کند و برای این کار ، یک استراتژیست خوب باید بداند که محتوای آنها چگونه کار می کند. وقتی دقیقاً می دانید چگونه می توانید محتوای خود را بچرخانید تا در یک مرحله کارآمد باشد ، در این صورت می توانید هنگام انتقال به مرحله بعدی ، از این اطلاعات استفاده کنید.

استراتژی شما توسط تجزیه و تحلیل هدایت می شود. وظیفه استراتژیست نظارت دقیق ، ردیابی ، مشاهده و گزارش از اعداد به منظور اصلاح و تنظیم مداوم تبدیل های بهتر است. شما باید ردیابی کنید که مشتریان شما "از کجا" می آیند و "کجا" می روند. به عبارت دیگر ، شما باید به طور مداوم الگوهای ترافیک را ارزیابی کنید.

آزمایش مداوم کاری که انجام می دهید این است که چگونه می توانید در مورد تنظیمات ، علایق و رفتار خرید مخاطب خود ایده خوبی کسب کنید. شما باید بدانید که مواد چقدر خوب عمل می کنند تا بتوانید آن را به مرحله بعدی فرآیند برسانید.

س Basicالات اساسی که می خواهید به طور مداوم بپرسید شامل موارد زیر است:

 • چه چیزی می تواند اصلاح و اصلاح شود؟
 • کدام ابزارها ، برنامه ها و سیستم عامل ها بهترین و کمترین عملکرد را دارند؟
 • بهترین استفاده از زمان و منابع در رابطه با تبدیل (فروش) چیست؟
 • چگونه همه قطعات با هم مخلوط می شوند؟

3. برنامه ریزی کنید

ایجاد یک تقویم برای یک استراتژی موفق بسیار حیاتی است. درست مثل یک تقویم سرمقاله برای یک نشریه سنتی ، یک تقویم محتوا نیز می تواند به شما کمک کند تا استراتژی شما را در یک بازه زمانی مشخص راهنمایی کند. البته ، شما می خواهید تاریخ های خاصی را در اینجا اضافه کنید ، مانند تعطیلات بزرگ و رویدادهایی که مربوط به صنعت شما هستند. همچنین ممکن است بخواهید برخی از نقاط "خالی" را در خود بگنجانید ، به عنوان مثال ، رویدادهای غیر قابل پیش بینی اما مرتبط یا موضوعات پرطرفدار که برای ایجاد محتوا در لحظه آخر باید در آن قرار دهید.

همچنین می توانید از این تقویم نه تنها برای برنامه ریزی آنچه ارسال می کنید ، بلکه در کجا استفاده کنید. داشتن یک استراتژی چندرسانه ای و حتی شامل ارتباطات مانند ارسال مهمان و روابط عمومی این روزها بسیار مهم است. در نظر بگیرید که کانالهای مختلف توزیع در جدول زمانی ماههای بعدی به خوبی در استراتژی فروش شما جای می گیرند.

4. دوباره استفاده کنید

همانطور که توزیع را در نظر می گیرید ، می خواهید اهداف مختلفی که انواع مختلف محتوا دارند را به خاطر بسپارید و اینکه چگونه این می تواند بر بازاریابی شما تأثیر بگذارد و اینکه چگونه می توانید از ترکیبات مختلف محتوا برای صرفه جویی در وقت و منابع استفاده کنید. شما ممکن است بخواهید ، به عنوان مثال ، ایجاد اقتدار از طریق وبلاگ نویسی مهمان ، ساختن وبلاگ های همزمان با سری ایمیل ها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای ایجاد قبایل و گروه ها.

کاملاً منطقی و کارآمد است که یک استراتژی مبتنی بر تکه های زیادی از محتوا تهیه کنید که به راحتی از طریق کانال های مختلف و برای اهداف مختلف قابل استفاده مجدد باشد. بنابراین ، وقتی همه مطالب خود را توسعه می دهید (به چند رسانه ای فکر کنید) ، روش هایی را در نظر بگیرید که به راحتی می توانند به آینده تبدیل شوند.

در اینجا چند ایده آورده شده است ، فقط چند مورد را ذکر کنید:

 • یک وبینار را در یک سری دوره های ایمیل برای فروش ایجاد کنید
 • راهنماهای PDF را از وبلاگ های قدیمی ایجاد کنید
 • وبلاگ ها را توسعه دهید تا بعداً بتوان از آنها برای ایجاد یک مطالعه موردی یا کاغذ سفید استفاده کرد
 • از نمایش اسلاید اینفوگرافیک ایجاد کنید (یا بالعکس)

همچنین می توانید هر یک از مطالب را به قصد یک استراتژی مختلط ایجاد کنید. دکمه های توییت مثال خوبی در این مورد است. هر چیزی که راهی آسان برای شما و مخاطبان شما برای گسترش توزیع یک پست خاص فراهم کند ، طلا است.

5. جهت محتوای خود راهنمای خاصی تعیین کنید

بیایید بگوییم شما یک استراتژیست یا مدیر محتوا هستید و یک چارچوب محکم از محتوا و نویسندگان آماده دارید. شما یک استراتژی تدوین کرده اید ، شما قیف را می شناسید ، شما یک تقویم دارید. شما به معنای کلی ، آنچه را می خواهید بگویید ، تثبیت کرده اید.

بسیاری از مشاغل در حال حاضر دسته ای از محتوا و تیمی از نویسندگان برای ایجاد آن در دست دارند. این موارد ضروری است ، همچنین مجموعه ای از ابزارها برای تجزیه و تحلیل. اما مهم است که استراتژیست ها درک کنند که انواع مختلف محتوا در کدام قسمت از چارچوب بازاریابی قرار می گیرند.

لیست زیر مثالی مشخص نیست. قطعاً با متن متفاوت خواهد بود. اما بهتر است انواع محتوا را به فازهای مختلف قیف تقسیم کنید تا همه اعضای تیم در مورد هدف هر یک از آنها روشن باشند.

 • دسترسی: تبلیغات فیس بوک ، صفحه فرود ، فیلم های توضیح دهنده ، اینفوگرافیک
 • تبدیل: شبکه های اجتماعی ، پست های وبلاگ اطلاعاتی ، مطالعات موردی ، آزمونها
 • بسته شدن: مجموعه نامه های الکترونیکی ، بررسی ها ، پرسشنامه ها
 • حفظ: پیشنهادهای اختصاصی ، تصاویر سفید ، ایمیل ها ، مسابقات ، نظرسنجی ها

ضروری است که شما این محتوا را آماده کرده و آماده پیشبرد جدول زمانی باشید. علاوه بر این ، شما باید بدانید که کدام نوع محتوا در زمینه های مختلف ، یعنی با مخاطبان مختلف و همچنین در سیستم عامل ها ، عملکرد خوبی دارد. با ورود به سال 2018 ، گرایش هایی که می توانید در اکثر موارد از آنها استفاده کنید ، شامل ویدیو (به ویژه محتوای زودگذر) ، اینفوگرافیک و برنامه های مبتنی بر هوش مصنوعی مانند جستجوی صوتی هستند.

همیشه ذهنیت تازه ای داشته باشید

یکی از ویژگیهای کلیدی یک استراتژیست بزرگ بازاریابی محتوا داشتن توانایی حل مداوم مشکلات و یادگیری چیزهای جدید است. بازاریابی محتوا علم موشک نیست ، اما صبر ، خلاقیت و نگاه تحلیلی را می طلبد. گرچه یک استراتژی م doesثر به تفکر تحلیلی نیاز دارد ، اما به هیچ وجه خشک و خشک نیست ، اما این زمینه را برای خلاقیت فراوان و حداقل تا حدی آزمایش فراهم می کند.

شما به یک دید واضح از اهداف خود نیاز خواهید داشت و باید حداقل یک برنامه تجاری شل داشته باشید. همچنین دانش کافی از م ofثرترین و به روزترین ابزارهایی که در زمینه کسب و کار و صنعتی که با آنها کار می کنید ، به آنها دسترسی دارید ، لازم است.

بنابراین ، با مرور نکات فوق ، می خواهید همیشه به فکر راه حل ها و ابزارهای جدید باشید که می توانید برای اصلاح مداوم استراتژی خود برای رسیدن به اهداف جدید در طول زمان استفاده کنید.


برچسب ها : ,
نوشته: حدیث | تاریخ: دوشنبه 17 شهريور 1399 |

تبليغات

درباره ما


POWERED BY
BLOGTEZ.COM
تمامي حقوق در انحصار اين وبگاه ميباشد و هرگونه كپي برداري غير مجاز و شرعا حرام است. طراحي شده توسط : آرياتمپ